Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A csajoknak milyen stílus jön...

A csajoknak milyen stílus jön be úgy amúgy?

Figyelt kérdés

Én azon gondolkodtam hogy vajon a csajoknak milyen stílus jön be a legjobban? Bár ez személyre szabott szerintem ,mert van akinek jól áll egy új divat és van akinek kicsit sem.

Én már megtaláltam a stílusom ami hozzám passzol úgysem változtatok ezen. De kíváncsi vagyok rá milyen stílus jön be azért a csajoknál. Ha lehet linkeljetek képet is mert én meg az értelem az két külön dolog de látni látok.

Batment meg Csak Noriszt ne linkeljétek be köszi. :)


2011. nov. 7. 11:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez a kicsit fizikai melós/favágó stílus jön be. Egyszerű, természetes színű cuccok, szürke/fekete/fehér/kék/barna pólók max. nagyon diszkrét mintával, hasonló stílusú ingek, hagyományos farmer (nem csőnaci és nem ülepes gatya), egyszínű kötött pulcsi, motoros csizma, bakancs, farmerkabát, bőrdzseki, baseball sapi vagy sima kötött sapka (ilyen "csöves sapi"). Tetszik a hosszú ujjú felsőre rövid ujjú póló is, diszkrét ékszerek, pl. egy egyszerű ezüst karkötő, "dögcédula" nyaklánc, vagy az a bőr csuklószorító. Hosszú haj és szakáll, borosta is bejön. És a lényeg hogy mindehhez megfelelő testalkat társuljon, tehát legyen mit fogni a pasimon ;)
2011. nov. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

nekem a kicsit rocker-beütésű, férfias fiúk, ruházkodásban egyszerű. de mindez csak akkor ha emellé hosszú haj társul!

kifejezetten nem tetszik a "páwaság" a hiphopos stílus, meg az RTL-klubos (amiket úgy mondjuk az X faktorban rájuk adnak..)

neked milyen a stílusod?

2011. nov. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Hát azt nehéz leírni :)

Sötét közép hosszú haj motoros bőrdzseki meg farmer. Átlagba így öltözök. Nem mondhatni hogy rocker vagyok de azt se hogy nem :D Ha ez segít valamit kedves kérdező akkor kérdésedre most választ kaptál. Én sem tudom megnevezni a stílusom egyértelműen.

2011. nov. 7. 21:29
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jónak hangzik! :)
2011. nov. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

én is a egyenes fazonú famer+ing(esetleg alá egy trikó,mer úgy sexibb szeritem :)re szavazom, de nem rosz egy kapucnis trénigfelső(cizpárral v nélküle)

sőt bizonyos szintig még a kardigán is jöhet..csak ne legyen túl mélyen "dekoltált"..mer az már Sp-s


cipőből,inkább h kb színben és stílusban illedjen a ruhához

2011. nov. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!