Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A metálosok hogyan öltözködnek...

A metálosok hogyan öltözködnek? Miben különböznek a rockerektől?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés, én is kíváncsi vagyok erre, már ki akartam írni én is kérdésnek. :D
2011. nov. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
engem is nagyon érdekel
2011. nov. 7. 18:19
 3/9 anonim ***** válasza:

Kb. semmiben.

Régebben a rockerek inkább tornacsukát hordtak, a metálosok meg bakit, de már ez sincs így.

2011. nov. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

aha

igen azt észre vettem hogy sajnos a tornacipő már a divat része lett és úgymond nem jelképez semmi ill. semmilyen hovatartozást, azért remélem a betkóssal nem lesz ugyanez, bár...:/

2011. nov. 7. 18:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Pedig pont ez fenyegeti azt is. Nyugaton már divatkellékként hordják a bakancsot, lásd pl. lookbook és hasonló szánalmatos oldalak:)


De szerintem ez van. Akinek jelent valamit a bakancs/tornacipő/bármi, annak akkor is fog, ha a sok diszkós majom magáraaggatja. Azok meg legyenek boldogok a felszínességükkel, meg az utánzásukkal, akiknek nem :)

2011. nov. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sztem a metálosok full feketében járnak, vannak fémszegecses kiegészítőik, zenekaros pólók/pulcsik +bakancs, fém ékszerek, hosszú fekete bőrkabát. Haj vagy kopasz vagy hosszú és nagyon rég látott ollót.

Mondjuk mint a Metallica, Pantera, Elluivetie, stb. tagjai.


A rockerek kicsit lazábbak, belefér a kék farmer, szaggatott naci, fehér póló, föld színek, kockás ing, levis kendő, baseball sapi, lányok spagettipántos top fekete vagy fehér, szűk pólók, kék farmer sort, miniszoknya, bőr ékszerek. Szóval kicsit színesebb-rongyosabb, mondjuk ilyen Axel Rose, Slash, AC/DC stílus.

2011. nov. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat

a bakancsos dolgot nagyon sajnálom

és a leírtak alapján úgy vélem a kettő között vagyok XD bár inkább rockernek érzem magam :)

2011. nov. 7. 21:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább a zenei preferenciádtól függ, h mi vagy:)
2011. nov. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

abból a szemszögből pedig mindenevő :)

jöhet rock, metal, punk, industrial meg minden ilyesmi:D

2011. nov. 8. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!