Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rockerek, skinheadek és...

Rockerek, skinheadek és punkok! Bele szoktátok tűrni a nadrágotokat a bakancsba?

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 23:38
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
84%
Terepmintás betűrve, farmer felhajtva az igazi:)
2009. máj. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
70%
Nem farmerba ne tűrd be szerintem, a farmert fel szokás hajtani, csak a terepmintás gatyát tűrd be. Én skin vagyok, Dr. Martens bakancsom van, nyáron hűt télen fűt.:D Egyébként ha valaki bohócnak nézi az acélost hordó alakokat, azokat kérem, hogy gondolkozzanak el, hogy milyen hasznos is az acélbetét...
2009. máj. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:

vááááá....


ma felhúztam a 12.000-es nike sportcipőm és amikor otthon levettem suli után, csupa izzadás volt a zoknim... és a lábszag is erős volt... ezt még a bakancsomban nem tapasztaltam. f*szom a sportcipőkbe!

2009. máj. 25. 20:44
 34/45 anonim válasza:
45%
Megkérdezhetem miért hasznos? Komolyan kérdezem, nem b@sztatásból.
2009. máj. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim válasza:
35%
ne aggodj 14 vok fekete bakancs fekete nadrág fgekete poló stb.. és be is türöm é sn em néz ki hülyén ha atereepnadrágot betűröd
2009. máj. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, acélbetétes bakancsom van és szerintem nagyon jól néz ki betűrve.Csak akkor nem tűröm be ha nincs időm befűzni(20 soros).És nyáron azért néha meleg de túlélhető.=)
2009. jún. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

Én a bakancsom általában szoknyával hordom, de ha mégis gatyót veszek fel, akkor nem tűröm be, szerintem lányoknak nem áll olyan jól. Egyébként engem nem zavar, ha a fiúk betűrik.

17/l

2009. jún. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
82%
én 21/f, és nekem is katonai bakancsom van, nem acélbetétes (határőr), és a bdu-gatyát mindig betűröm a bakncsba, egyszerüen jobban néz ki, a militáns cuccokhoz ez illik! mondjuk rocker se vok nagyon (1-2 mm-es haj, lehet tippelni:D)...az igaz mondjuk h lányokon hülyén áll ha gatyába türik be a bakancsot (bár a vékony lányokon nem, de aki alapból molettebb, azt még tovább kövéríti), viszont lányokon a szoknya-bakancs az ideális!:)...nekem az furábban hat ha vki nem tűri be a bakancsába a gatyát:S...akkor miért bakancs? olyan úgy mint egy cipő...ha már bakancs akkor mutassuk meg! énszerintem
2009. jún. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim válasza:
67%

5 éve hordok bakancsot, 4 évig egy 14 sorost hordtam , most egy 20 sorosat hordok. Ugymond "Divat" bakancsot ... Amire nekem kell arra tökéletesen elég, általában a gatya be van tűrve a bakancsba, nekem tetszik, más véleményét leszarom, nekem igy tetszik és kész. Van egy örökölt II VH-s Német bakancsom, nem hordom, nem is fogom, bár eggyezne a világ nézetemmel, mégis a vitrinemben tartom, a dédapám fényképe melett (tőle örökölte a nagyapám, majd az apám és most én)


Az acélbetétesbe 5 év alatt egyszer sem gombásodott be a lábam.

2009. szept. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%
csá én feltűröm egy kicsit és szerintem az jól néz ki de betűrve is jól néz ki
2009. okt. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!