Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rockerek, skinheadek és...

Rockerek, skinheadek és punkok! Bele szoktátok tűrni a nadrágotokat a bakancsba?

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 23:38
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%

Én ha farmert hordok azt mindig felhajtom, ha military vagy fekete gatyát akkor belehúzom a bakancsba a szárát.


15/F

2009. okt. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim válasza:
6%
Én nem tűröm be, amúgy is idétlenül nézne ki ha egy 20 soros bakancsba gatyát tűrnék :)
2010. febr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor néz ki jól a bakancsba tűrt nadrág, ha nem nagy a lábad. A 44-45-ös bakancs tényleg bohócosan néz ki... A 20 sorosnak meg nincs értelme, ha nem tűröd bele a gatyát, mert nem látszik a szára...ha meg nem látszik, akkor pénzkidobás volt.

Aki nem tűri a gatyáját a bakancsába, az fél felvállalni magát. Vagy szégyenli a bakancsot. lehet hülye válaszok mögé bújni, hogy ,,hát úgy hülyén néz ki", meg hogy ,,úgy nem tetszik". Ezzel csak magatokat győzköditek. Mert másoknak sztem nincs szüksége rá.

Meg különben is, akinek nem tetszik, az ne nézzen oda. Nem kötelező a bakancsosokat bámulni, meg véleményt nyilvánítani róluk. Nekem tetszik ha be van tűrve, meg szeretem is úgy hordani, lány létemre.


További kötélidegzetet és kitartást, Kedves Kérdező! :)

2010. márc. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim válasza:
37%
Én punk wagyok (csaj) és soha nem tűröm bele a nadrágomat a bakancsba.... Kissé röhejes lenne, miwel bokáig ér a bakancsom, de ha hosszabb szárú lenne, akkor se tűrném bele.... :S
2010. márc. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
100%
hát, én felhajtom a a nadrág szárát a bakancs szárának tetejéig, de nem tűröm bele. van egy ismerősöm akinek 14/15 soros bakancsa van, és a terepmintás gatyát beletűri a bakancsba, sztem nem ronda, sőt, jól is néz ki!
2010. jún. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!