Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rockerek, skinheadek és...

Rockerek, skinheadek és punkok! Bele szoktátok tűrni a nadrágotokat a bakancsba?

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 23:38
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:
én metálos vagyok, és a katonai nadrágjaimat bele szoktam tűni. néhány ismerősöm szerint idétlenül néz ki, szüleim szerint meg túl "félelemkeltő".
2009. máj. 9. 23:40
 2/45 anonim válasza:
30%

Szerintem is idétlenül néz ki, de alapvetően az acélbetétes bakancs is az.

AMikor ilyen betűrt nacis, nagy orrú bakancsos embereket látok, mindig az jut eszembe, hogy úgy néznek ki, mint egy bohóc.

Kicsit sem félelemkeltő, inkább nevetséges.

2009. máj. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Skineket, punkokat és rockereket kérdeztem. Amúgy szerintem jól néz ki. Szerinted a katonák is bohócnak néznek ki mert betűrik?
2009. máj. 9. 23:57
 4/45 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem is hülyén néz ki!

Viszont egyet kérdeznék, ami mindig is érdekelt:

a 40 fok melegben nem rohad bele a lábad az acélbetétes bakancsba??

2009. máj. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim válasza:
37%

A katonai bakancs nem ugyanúgy néz ki, mint az acélbetétes. Nem a betűrés miatt néz ki bohócnak....hanem az acélbetétes nagy felálló orr miatt. Persze mindenki olyan stílust képvisel,amilyet akar, csak gondoltam leírtam a véleményemet. A seggét,mellét kidobó pláza cicákat is nevetségesnek tartom, más okból.


A második válaszoló kérdése engem is érdekelne...

2009. máj. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
99%

Rocker vagyok, szerintem is hülyén néz ki, persze semmi bajom azzal ha valaki más így hordja, csak épp nekem nem tetszik.

Egyébként meg nem rohad bele a lábam nyáron sem, viszont télen marha hideg a bakancs az acélbetét miatt.

25/L

2009. máj. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
35%

Ne haragudj, de nehezen hiszem el.

ez olyan mintha 40 fokban én csizmában járkálnék-... már a gondolatátol is kivagyok..

Addig mondjuk nem izgat, amig nem vagyok ott amikor leveszitek a bakancsot :O)

2009. máj. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
88%

Tudod van olyan hogy lábspray, izzadás meg a bűz ellen, ha leveszem sem éreznél semmit :P

Ezúttal ajánlanám is ezt a csodás találmányt mindenkinek, mert hát nagy hőségben egy normál cipőbe is ugyanúgy beleizzad a láb, és azt én sem szeretem szagolni :)

2009. máj. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
le kell szögeznem hogy nekem nincs divat-acélbetétes bakancsom. német rohambakancsom van és nincs benne acélbetét. és mivel a katonák a világ összes országában nyáron is bőrbakancsot hordanak, nem fülled bele a lábuk. tény hogy felmelegszik, de nem "rohad bele". legfeljebb a lábszáruk alsó része jobban megizzad.
2009. máj. 10. 00:36
 10/45 A kérdező kommentje:
mondjuk van sivatagi bakancsom is de azt csak 2 nadrággal tudom hordani és a talpa nem a betonhoz és aszfalthoz ideális. abba még annyira sem izzadok bele mint egy "normál" cipőbe.
2009. máj. 10. 00:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!