Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vastag, kövér lábon milyen...

Vastag, kövér lábon milyen csizma mutat jól?

Figyelt kérdés

Akik hasonló adottságokkal rendelkeztek,milyen csizmitek van ? Kb 10 éve volt utoljára csizmám,és 20 évesen úgy döntöttem levetem a sportcipőt és csizmára váltok télen.

A boka csizmák tetszenek,de nagyon rosszul állt felvéve,valahogy elvágta a lábam!


Segítsetek nekem légyszi,linkeljetek képeket!


2011. nov. 16. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Vastag, kövér lábam van, és még SOHA nem volt jó rám egy csizma sem, mert a vádlimra nem jönnek fel.

Szerintem a magassarkúak állnak jól, nyújtják a lábat. Keskenyedő orrúak.


Kíváncsi lennék, hogy tudtok-e olyat linkelni, ami nálam is szóba jöhet. :)

2011. nov. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

első vagyok, ezek szépek, és nekünk is jól állnak:

[link]

2011. nov. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Talán az ugg szóba jöhet:

[link]


Remélem tudtam segíteni!

2011. nov. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A harmadik második linkje nagyon szép, nekem is van hasonló, de olyan csizma nem áll jól vastag lábon (a ráncolás még vastagítja).

Igazából térdig érő fazonban érdemes gondolkozni, csak az a baj, hogy valószínű a legtöbbet nem fogot tudni felhúzni :S

2011. nov. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen csajok!!!:)))


Boka,lábszárcsizmákat próbáltam,de nem álltak jól.A hosszú szárúak közül meg szinte egyik sem jó a vádlimra,főként hogy beleszeretném húzni a nadrág szárát!...:(

Ezek közül annyira egyik sem tetszik,de azért köszi!

Lehet legcélszerűbb lenne,ha felpróbálnék jó sokféle fazont,aztán csak kiderül!Annyira szeretnék csizmit.:)

2011. nov. 16. 21:02
 6/12 anonim ***** válasza:

Én 65 kiló vagyok és semelyik csizma sem jön fel, pedig olyanokat is próbáltam, amik nem tetszettek.


Ez jó, a bal lábamon hiányzott 3 centi, hogy fel tudjam húzni a zipzárt. (20k műbőr)

[link]


Illetve ez, szintén műbőr, hátul kötött textil, de nyúlik, viszont otrombán áll.

[link]

2011. nov. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bocs, az első képen nincs is zipzár, de mindenesetre ugyanígy nézett ki, csak nem belebújós volt. Nadrágra próbáltam, még fontolgatom, jól is áll, csak nagyon nem tetszik a hatalmas s.Oliver felirat a szőrön.
2011. nov. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ilyet tudok elképzelni:

[link]


Vagy ilyet:

[link]


Tűsarkút ne, az nagyon ocsmány egy vastag lábon. Meg a térdcsizmák sem szépek, szóval marad a boka.

2011. nov. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez jól áll és még bele is fér a vastag vádli:

[link]

2011. nov. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Jajj semmikép sem szeretnék olyat aminek sarka van.

Kedves válaszoló mondtam hogy próbáltam bokát,nem állt jól...azért köszi csajok,de inkább az lesz h felpróbálom az összes csizmit a boltban haha.

2011. nov. 17. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!