Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vesztek mostanában a...

Mit vesztek mostanában a lábatokra? (csizma, bakancs, hótaposó/sportcipő, körömcipő. )

Figyelt kérdés
csak azért mert elég rossz állapotban van a cipőm,amit őszi időre vettem,újat nem akarok erre a fél hónapra venni,és arra gondoltam,hogy elkezdeném hordani a csizmámat....gáz ha mostantól tél végéig csizma lesz rajtam?ti mit vesztek fel?
2011. nov. 14. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Uram atyám, már a nők háromnegyede csizmában rohangászik és az utóbbi évek miatt van aki egész tavasszal sőt nyáron is azt hordja, erre megkérdezed, hogy novemberben gáz-e ha csizmát hordasz?


Mégis miért lenne gáz? Húzd fel bátran! Éjszaka -10 fok volt és most is alig 5-7 fok van. Mikor kellene csizmát húzni, combig érő hóban? :)

2011. nov. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én csizmát.Szerintem elég hideg van mostanában.
2011. nov. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 harisnyababee ***** válasza:
Csizmát; bokacsizmát; magassarkút,alkalmi cipőt; sportcipőt,(nem edzőcipő,szabadidőcipő; van egy nike, egy puma, meg egy adidas)meg van még egy converse-em,(igen, olyan mint az emberek 90%-ának) amit csak akkor hordok, ha tudom, h szutykos leszek, vagy olyan helyre megyek, ahol jó eséllyel tönkremehet a cipőm (pl bátyámékhoz az építkezésre), mert azt nem sajnálom, sőt még jól is esik, ha sikerül felsérteni(multkor egy szög hasította meg az oldalát..xD), mert így levezetem az útálatot ezzel a tucat termékkel kapcs. Ami az átlagnak menő, meg divatos nekem csak egy szétgyakni való cafat. (Bocs az offért, de végülis ilyenkor hordom ezt is, igaz, csak gányolós cipőnek, de hordom:))
2011. nov. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én mostanában kezdtem inkább a magassarkú csizmáimat hordani. Szóval nyugodtan felveheted a csizmát már.
2011. nov. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még tornacipőt.. Mert egyszerűen nem bírok találni egy megfelelő csizmát:D Nincs olyan, ami 10ezer alatt van, kényelmes,meleg, de nőcis is, de mégis nem az az unalmas, hanem kicsit extrémebb, az anyaga tartós, nem beázós, kivan bélelve, sarka sem éppen csak oda van ragasztva, hogy 2hét alatt eldőljön, tönkremenjen, a talpa is vastagabb a papírzsebkendőnél..stb:D szóval nem egyszerű...:D (és nem a legkisebb városról beszélek, ez Miskolc:/)
2011. nov. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én már csizmába járok...miért is lenne gáz?

-kiröhögnek? nem!

-túl meleg? nem!

Ez szerintem elég indok :D Megtaláltam a megfelelő csizmás és imádom...főleg mert busszal járok suliba ;D És ha rossz állapotban van a cipőd akkor annál inkább kiröhögnek :(

2011. nov. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!