Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A csajok többsége miért...

A csajok többsége miért szereti ha sétál az utcán, és a csipőtől indulva egészen a meléig látják a hasát? (énis csaj vagyok. és ha teis légyszi ird le te miért szereted eszt az öltözködést? (kérem aki válaszol irja oda fiú vagy lány)

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 07:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem szexinek érzik magukat, és szeretik, ha megbámulják őket.


Nekem ez nem tetszik, kivéve a sport- vagy táncruháknál.


L

2009. máj. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Nekem semmi kifogasom vele, bar en nem jarok ilyenben mivel van egy kis felesleg de akinek szep lapos hasa van meg karcsu dereka annak jol all. Ha nem is az utcan flangalni benne de buliba sexy.
2009. máj. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Nekem egyeltalan nem tetszik...

Foleg mikor telen kilatszika csipojuk...rohejes.

Olyan kis hujek tudnak lenni.

2009. máj. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
elozo voltam, lany vagyok
2009. máj. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Azt hiszik szexy-k, és szeretik ha megbámulják őket a fiúk, de ezek a lányok nem tudják, hogy a fiúk azért bámulják meg őket, mert röhejesek. Én lány vagyok, de szinte csak fiú barátaim vannak, és nekik nem tetszik az ilyen öltözködés. Nem tetszett nekik a téli divat sem, ahol miniszoknya, harisnya, és csípő ki volt a menő. Megbámulták és azt gondolták, hogy miért nem fáznak, hogyan lehet így felöltözködni?!
2009. máj. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Akinek szép hasa van, az nyugodtan hordhatja (annak ellenére, hogy már nem divat), van akinek ez a stílusa és így érzi jól magát....
2009. máj. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Mert egyes csajoknak roppant jól áll, és a sok kis hülye azt hiszi hogy nekik is. Nyáron még elmegy, de ha a barátnőmnek télen ki lenne akár egy kicsit is direkt a dereka, egyből kapna tőlem egy fejmosást az anyjával együtt.
2009. máj. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

8:56-os vagyok.

Kedves utolso valoszolo, annak ellenere, hogy kifejezetten utalom ezt az oltozeket meg irto hulyesegnek tartom foleg telen viselni, szerintem nem kene a baratnodnek parancsolnod, mit vegyen fel, meg mit nem. Esetleg tanacsolhatod...de ennyi. Mi koze van egy sracnak ahhoz amit egy baratnoje vesz fel? SEMMI KOZE!

Mit szolnal ha kapnal te is egy "jo fejmosast", azert mert neki nem tetszik valami rajtad!?Hm?

Haaaaat, hihetetlen, hogy mennyi arrogans faxi letezik!

2009. máj. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

A 22.23-as "arrogans faxi" vagyok. Nem értem a felháborodásod, mivel én egyáltalán nem azt írtam, hogy megparancsolnám neki, az pedig mindenkinek szíve joga, hogy megmondja a másiknak ha hülyeséget csinál, én mindössze elvetettem fogalmazás közben a súlykot. Az anyját meg azért emlegettem fel, mert valszeg a lánya sem született volna meg, ha annakidején ő is ilyenekben jár. Különben nem tudom miért itélsz meg valakit egyetlen komment alapján, nem tudhatod milyen vagyok a való életben (arrogánsnak például még sosem neveztek, a szinonímáit is beleértve).

Off-topic: Még egy apróság: látom nem sokan olvasták el ezen a honlapon a felhasznáklási feltételeket, de mások kommentjét ne kommenteljétek. Ott van feketén fehéren.

2009. máj. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%

En abbol iteltem amit lattam, es igenis arrogansnak tunt a hozzaszolasod.

Ami meg az offolast illeti, igen, nincs megengedve, de nem birtam szo nelkul hagyni! Utalom mikor egy ferfi dominalni probal egy not!

2009. máj. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!