Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tisztelet kell! Szeretnék...

Tisztelet kell! Szeretnék menő csaj lenni. Hogyan tegyem? 16 éves lány vagyok.

Figyelt kérdés

Nem akarok bunkó, vagy plázap*csa lenni. Csak azt szeretném, ha tisztelnének, és felnéznének rám. Milyen márkájú ruhák lennének a jók, milyen legyen a hajam, stb.

Ha lehet kort is írjatok!


2009. nov. 29. 17:41
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
97%

Sztem ez nem a ruhákon/hajon múlik,inkább a személyiségeden, kisugárzásodon. Persze azért öltözz igényesen,légy mindig ápolt, de nem kell mindig feltétlenül a legújabb divatnak behódolni.Próbáld meg megtalálni a stílusod, és érezd jól magad a bőrödben!

24/L

2009. nov. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolod, hogy a tiszteletet márkás cuccokkal lehet kiváltani? Az milyen tisztelet? Mit akarsz, hogy Téged tiszteljenek vagy a márkát rajtad? És miért kell neked olyan emberek tisztelete, akik márkás cuccok nélkül nem tisztelnek Téged?

Ha egyenes ember vagy, ha nem beszélsz másokról a hátuk mögött, ha inkább a másik szemébe mondod, amit gondolsz és nem ócsárlod titokban, akkor már tiszteletreméltó vagy. Légy ápolt, a többi nem fontos! Vagy akiknek fontos, azok nem érnek ennyit...És merj önmagad lenni. Ne szeress sztárokat azért, hogy menő legyél. Vállald, ha neked más zene tetszik, mint a menőknek.

Néha azt gondolom, vagy tiszteletreméltó valaki, vagy menő. Nézd meg a tévésztárokat.

2009. nov. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

köszi :)

és az ápoltságon belül?

milyen körmöm legyen?

mi jön be kb a pasiknak?

és mien márkákat szeretnek az emberek? vagy ami kis luxus érzetet ad (pláza bolt, nem D&G,stb)?

vagy oolyasmi h a pasikkal h tudom éreztetni h menő vagyok, és jócsaj

2009. nov. 29. 17:54
 4/35 A kérdező kommentje:
igen csak xar érzés hogy a korosztályomban nem ez az érték és kinézik a másikat...
2009. nov. 29. 17:55
 5/35 anonim ***** válasza:
97%

A kisugárzás sem a ruhádon alapszik.

Ha valaki nem tudja saját magfától, h mi az igányes és mi nem, akk. ott már komoly gondok vannak...

Egy Nike poloba is lehetsz gáz, és egy márkátlan pulcsiba is lehetsz menő, csak tudni kell viselni!!! Ez a kulcsszó!

Önbizalom!!!


17/L

2009. nov. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
97%

17:52

Ja,31 éves nő vagyok.

16 évesen én is menő akartam lenni. De valahogy nem ment.

És mostanában jöttem rá, hogy azért, mert én már akkor is inkább önmagamhoz voltam hű, mint a divathoz. Szenvedtem tőle, hogy nem tudok olyan lenni, mint más. Körülöttem nem zsongtak fiúk, stb...Pedig olyan barátom lehetett volna, mint a többségnek. Csak nekem nem az volt a lényeg, hogy legyen. Hanem hogy Ő legyen az.

És sokat, nagyon sokat kellett várni rá. Ma se zsong körülöttem sok pasi. Pedig szeretném. Csak mikor horogra akadna egy, elkezdem sajnálni. Most mit hülyítsem? Azért, hogy legyen egy hódolóm, játsszak mások szívével?

És mintha ezért tisztelnének mások. Én az a fajta nő lettem így, aki ha közel engedtem magamhoz bármelyik fiút, mind feleségül akart venni. Mert tisztelnek.

Pedig nincsenek márkás ruháim.

2009. nov. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
96%

Hát sztem akkor is "menönek" tekintenek ha csak jo a stilusod mind1 h kinaiban vetted.

Amugy a menö márkák : converse,Tally weijl,retro,D&G meg iesmik..

a körmödnél az is bejön a fiuknak ha csak simán levan vágva szépen levan reszelve és átláccora festve(tapasztalat:D)

2009. nov. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

31 éves nő

Amúgy persze nehogy azt hidd, hogy teljesen le akarlak beszélni a külsőségekről. Kis luxus kell, valóban! Ettől leszel még nőiesebb. Én Avontól rendelek mindenféle sminkelős cuccot, nem tudom, menő-e, de nem végeznek állatkísérleteket:)

2000 Ft-ért vettem egy szexi csizmát a helyi vásáron, felvettem egy márkafüggetlen kis ruhát meg fekete pamutharisnyát, és a páromnak majd kiesett a szeme.

Nekem nem kéne olyan srác, aki a márkát nézi rajtam.

2009. nov. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
92%
Hát,ha csak a márkáért tud szeretni valaki valakit akkor nem is szereti igazán..
2009. nov. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
89%
Mi jön be a pasiknak.....te jó Isten....amennyi pasi annyi féle.Nekem pl műkörmöm van,retro,pepe j,Philipe Russel,Levis stb cuccokba járok,így is van ki közül válogatnom.A legjobb barátnőm no name ruhákba jár elvből,se műköröm smink alig és ugyanúgy tud válogatni.Rá ugyanúgy néznek fel emberek mint rám.Egyszerűen a fellépésednek kell olyannak lenni,a belsődnek,meg a viselkedésednek.
2009. nov. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!