Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi az a legnagyobb összeg,...

Harisnyababee kérdése:

Mi az a legnagyobb összeg, amit kiadtál/kiadnál harisnyáért?

Figyelt kérdés

Keresztanyám most jött haza Bécsből, és mielőtt kiment, adtam neki eurót, h hozza el nekem azokat a Wolford harisnyákat, amiket kiválasztottam a honlapjukról. Ezeket vettem:

[link]

[link]

[link]

[link]


Mondjuk kedvesemen, meg rajtam kívül nem nagyon díjazták a dolgot. Nem nagyon értették, hogy adhatok ki ennyi pénzt egy harisnyáért. De a dologhoz hozzá tartozik, h most volt egy kis nem várt pénzem, és gondoltam most vagy soha, mert lehet többet nem lesz ilyen alaklom. Mondjuk remélem megéri az árát, és nem csak a márkát fizettem meg. Majd kiderül nemsokára, mindenesetre számomra ígyis-úgyis nagy élmény lesz egy Wolford harisnyában vadulni.

Amúgy, ha ez a pénz nem hiányozna máshonnan vennél ennyiért harisnyát?


2011. nov. 19. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Ennyit egy harisnyáért? Még ha milliomos lennék, akkor sem! Vastag harisnyáért max. 2000 Ft, amúgy 1500 Ft körül szoktam venni az extra csicsás darabokat.


Főleg, hogy csak az első extrás egy kicsit, a többi sima harisnya. Semmi különleges nincs bennük.


Figyu, ha ettől jól érzed magad, akkor ne bánd! Visszacsinálni úgy sem tudod. Vedd föl, "vadulj" benne, s baromira vigyázz rá! ;)

2011. nov. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Dehogy bánom!! Egy régi vágyam vált valóra, ezekkel a harisnyákkal. Mivel szenvedélyesen rajongok a harisnyákért, nem hagyhattam ki a harisnya "csúcskategóriáját". Sztem ez picit olyan lehet, mint mondjuk ha valaki elviheti egy körre álmai sportautóját.

Ja úgy tervezem, h az egyiket betartom valami nívós, nem mindennapi alkalomra, az egyiket nemsoká felveszem és tesztelem "éles" körülmények közt. :) (Hogy tényleg jobb e, mint egy átlag harisnya akkor is, ha nem kap különösebb figyelmet. Jó-jó, elég nehéz lesz úgy nem figyelni rá, mint egy szimpla hétköznapi harisnyámra, rem sikerül, mert csak így derül ki, h tényleg a minőséget fizetem e meg, vagy csak a márkát) A combfixet nyárig pihentetem, mert ilyenkor azt nem hordok. Az egyik térdfixet majd hétfőn melóba avatom fel, a másik megy talomba, a harmadikat meg lehet neki ajándékozom a legjobb barátnőmnek, (aki szintén nagyon harisnyás, ennek ellenére ő is furcsán nézett rám, h hogy vehettem ennyiért harisnyát) h ő se maradjon ki a jóból, hátha más véleményre tér tőle...:D

2011. nov. 19. 14:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Kinek mi köze hozzá, hogy mennyit költesz fehrneműre, te pénzed, arra költöd, amire akarod. Én ennyit harisnyára nem adok ki, de vannak olyan cipőim, aminek az ára hatszámjegyű, megtehetem, miért ne? A Fogal harisnyàkat próbáltad már, azt is úgy tartják számon, mint luxusmárkát a harisnyák között. :)
2011. nov. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én Calzedoniában veszek harisnyákat, drágák, de mivel jóval tartósabbak mint egy átlag harisnya, nekem jobban megéri. A legdrágább amit ott vettem 3700 Ft volt és már 3 (!!!) éve megvan.
2011. nov. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A Calzedoniát annyira nem szeretem. Jó a vastag harisnyái tényleg jók, nekem is van pár ami jópár éves, de a vékony harisnyák(15-20den) tekintetében elég sok kivetnivalót hagy maga után, semmivel sem tartósabb, sőt sokszor még annyit sem bír, mint egy olcsóbb kategóriás vékony harisnya. Ami vékonyból nagyon bevált, az a Gabriella. Van tőle olyan 20Denes harisnyám, ami több mint másfél éves. Ok, tele van szálhúzódással, meg csomó helyen bolyhos, de egyszerűen nem akar felfutni, se kilyukadni. Jah, és 490-ért vettem...:)
2011. nov. 19. 18:48
 6/9 anonim ***** válasza:
próbád ki ezeket is, ha tetszik. Nekem bevált a fitnesz harisnyák különösen! :) [link]
2011. nov. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ja és én már adtam ki 50 ezret harisnyára ,úgyhogy rokon lelkek vagyunk ! :D

előző voltam ))))

2011. nov. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Kedves harisnyababee :-)


Olvastam több hozzászólásodat is, más kérdéseknél. Szerencsére Te is olyan nő vagy, aki megérti ezt a férfiúi 'imádatot', le a kalappal előtted is :-) A nők többsége nem is érti, hogy lehet arra felizgulni :-D


30/F

2011. nov. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én most hoztam egy ilyet a barátnőmnek:

[link]

2012. jan. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!