Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Srácok, ti így télen miben...

Srácok, ti így télen miben vagytok, hogy nem fagytok szét?

Figyelt kérdés
Én felszoktam venni farmer alá egy sport hosszúnadrágot még + 2 póló, de az elég kényelmetlen. Néztem szőrös felsőket, még olyat akarok beújítani most.
2011. nov. 21. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
én lány vagyok és bocsi hogy nem fiú :) az én fiú ismerőseim nagy ívben lesz*rják hogy miylen idő van xd ők egy sima menő pulcsiba és egy letolt farmer :D amúgy tök jól néz ki de bár nagyon köhögnek de ezt is lesz*rják :D amúgy meg elég egy póló fölé egy pulcsi és még a fölé ha nagyon hifeg lenne egy kabát. nadrág alá semmit sem vesznek xd
2011. nov. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Na hát azt sosem fogom megérteni mi a divatos abban, hogy az embernek a fél segge kilóg a nadrágból......bár gondolom Te sem vagy több 18-nál kedves elsö válaszoló.



Kedves kérdezö!

Lehet kapni sínadrágok alá alsót, teljesen testhez simul és nagyon jó meleg, Én ilyeneket hordok nadrág alá.

Hosszúujjú pólókat, némelyik garbós és van, hogy alá veszek még egy pólót. Nem kényelmetlen, ha az alsó ruházat a testhez simul.

Nem tudom milyen az a szörös felsö, de vannak pulóverek, amik belül extrán béleltek, legutóbb h&m-ben vettem 2 ilyen pulcsit, darabja 10-15 között van.

2011. nov. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hogy miben vagyok? Kocsiban :P

És így nem fagyok szét. :D

2011. nov. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az olyan menőző dísznbuzák, akiket az első leírt lehet, hogy most nagyívben leszarják, de majd 4o évesen mikor beléjük áll a reuma, majd csak néznek egyet, miért járnak 10 percenként pisilni.


Ha átlagosan hideg van akkor farmer, kötött pulcsi, jó vastag kabát, sál, sapka, kesztyű, de egy jó vastag zokni is hasznos. Ha nagyon hideg van, akár ciki akár nem, jéger alsó is felkerül. Amúgy nincs benne semmi ciki, mert gondolom nem néznek bele az utcán kétpercenként a gatyádba. Max a barátnőd, ha van. :)

2011. nov. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is lány vagyok, de azért válaszolok (igaz, már nem 15 éves vagyok, úgyhogy nálam már nem a letolt farmer, meg a pumukli frizura a menő).

Szóval nadrág alá vehetsz fel jégeralsót. Többféle változatban lehet kapni, van olyan, ami kb olyan vastag, mint egy cicanadrág, de vannak béleltebbek is, szóval a fázósságodnak megfelelően választhatsz.

Kabátnak a sí/ snowboard kabátot ajánlanám. Iszonyat melegek annak ellenére, h vékonynak tűnnek. És mindenféle tök jó mintákkal lehet kapni. Az ára kicsit húzós (nyilván márkától is függ, meg attól, h hol vásárolod), de szerintem megtérülő beruházás, ha nem egy télre veszed.

2011. nov. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Páromnak van egy tök jó "jégeralsója", Franciaországban vette, nem az a ciki fajta, hanem jól néz ki.


De biztos van itthon is hasonló, nem egy elveszett ország vagyunk. :)


Szóval keresgélj! Van remény! ;)

2011. nov. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!