Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Teleshop által forgalmazott...

Teleshop által forgalmazott Slim 'N Lift Aire - alakformáló fehérneművel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Kicsit drága ahhoz, hogy bele merjek vágni anélkül, hogy megkérdeznék valakit, aki már használt ilyesmit.

Tényleg annyira kényelmes és észrevétlen a ruha alatt?


2011. nov. 23. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Félig tudok választ adni a kérdésedre. Én egy vándorvásárban vettem Slim 'N' Lift-et 1000 Forintért, azt mondták, ez konkrétan ugyanaz, amit a Teleshop is árul, de nem tudom, hogy ez igaz-e. (Kinézem, mert sok cég ad el kínait sokkal drágábban, mint amennyit valójában ér.)

Na, a tapasztalatom:

én idióta véletlenül nagyon nagy méretűt vettem, mert elnéztem a méretet valahogy. Azért megpróbáltam. Szóval olyan nagy volt, hogy a hájamat egyáltalán nem nyomta le, ennek ellenére annyira szorított, hogy alig bírtam meglenni benne abban a 2 percben, amíg rajtam volt. Belegondoltam, hogyha ez az óriási méret ennyire szorít, mennyire szorított volna az, ami az én méretem, és még a hájamat is lenyomja.

Persze gondoltam is, hogy elszorítja a nyirokkeringést, csak azt nem hittem volna, hogy ennyire. Valószínűleg a vér normális keringését is megnehezíti, hiszen semmilyen szorítás nem tesz jót a vérkeringésnek. Ha pedig csökken a vérkeringés, még jobban hízik az ember - mármint hosszútávon.

Ezért ha mégis mindenképp veszel egyet, figyelj rá, hogy biztosan a méreted legyen, és semmiképp sem ajánlom mindennapos viseletként, mert nagyon komoly egészségügyi következményei lennének.

Én egészségügyet tanulok, és pont emiatt a keringés elszorítása miatt csak egy estére akartam felvenni, amikor szerettem volna jobban kinézni, de elszúrtam a méret miatt. Mindegy, már így jártam. :D

2011. nov. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, meggyőztél. nekem is csak alkalomszerű viselet lett volna, de ennyi pénzért inkább legyen rajtam némi fodor. örök hála...
2011. nov. 24. 09:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Örülök, ha segíthettem. :)
2011. dec. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azóta az egyik osztálytársam (aki nem kövér, csak duci) vett egy ilyet magának, mert szalagavatón jól akart kinézni a szűk estélyi ruhában a keringőnél, és ő el bírta viselni, bár azt mondta, levegőt is nehezen kap benne. Valóban észrevétlen a ruha alatt, és valamennyit leszorított a hájából, bár olyan nagy különbség nem látszott.
2011. dec. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szóval még úgy is látszott, hogy van fölöslege.
2011. dec. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Norrah válasza:

Sziasztok!

Októberben rendeltem a tv-ben reklámozottat, 14990 Ft-ért a kettőt. Utána láttam, hogy árulják még 7-8 ezer forint körül is. Ezek szerint nem mindegy hogy TV-Shop, vagy Teleshop.

Én XL-est rendeltem magamnak a mérettáblázatnak megfelelően, de már nagyon bánom hogy nem cseréltem ki L-esre.

171 magas vagyok és így is hosszú, simán fel tudom húzni a mellemre is, ha a melltartó alatt van, akkor nem simul ki.

Tapasztalatom szerint valamennyit tényleg korrigál a hurkákon, de az nem igaz, hogy egy-két számmal kisebb ruhát fel tudsz venni.

Ami viszont nagyon nem igaz, hogy tartós. Négy hónapja csak munkában viselem felváltva a kettőt és a szilikon csíkok már lekoptak nagyrészt róla és több helyen is el van futva mint a nylonharisnya.

Azt sem tudom elképzelni, hogy nyáron kellemes viselet. Most jó, mert hideg van, de szerintem bele lehet izzadni.

Ha az olcsóbbat veszem, akkor is bosszantana, de így hogy ennyi pénzért tulajdonképpen már az első hónap után elfutott, elkopott, nagyon bosszant.

Összességében a tapasztalatom az, hogy alkalmankénti viseletre megfelelő lehet, valóban korrigál, de nem csinál egy 44-es konfekcióból negyvenest, de a napi használatot nem bírja.

2012. jan. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Azóta én is lemondtam róla, kisbabát várok, úgyhogy a csinos alkat még várat magára...(hála Istennek)

2012. jan. 18. 11:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel a kérdés, bár a problémám kicsit más. Nem vagyok duci, de egy nagy operáció után a hasam felül középen sérv-szerűen kidagad. Fűzőt ajánlott a sebész, de az kellemetlen viselet, különösen nyáron, úgyhogy elhanyagoltam. Mit gondoltok, a slim 'n lift passzol nekem? És erről beszéltek? [link]
2017. dec. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!