Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a menő ruha egy 13 éves...

Mi a menő ruha egy 13 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Gyakorló apuka vagyok, van egy 13 éves nagylányom.

Most jön születésnap, karácsony és szeretném egy kicsit felfrissíteni a ruhatárát. Mi a menő fehérnemű, top, nadrág, pulcsi, mostanság, ehhez kérnék kis segítséget.


2011. nov. 24. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Változó..kinek mi tetszik...a legjobb az lesz ha odaadod neki a pénzt amiből a ruhákat akarod venni és megveszi ő..hidd el ez a legjobb..13l..(tegeződésért bocsi.:s..)
2011. nov. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A lányom barátnői is tegeznek, úgyhogy ez nem gond:)

Csak szeretnék némi meglepetést is számára.

2011. nov. 24. 14:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem egyedül ne vegyél semmit, hanem egyik nap mondjuk menj érte suli után, és menjetek el együtt vásárolni. Ha te veszel nekik cuccokat, és mégsem tetszik neki nemhogy örülni nem fog, de még kellemetlenül is érezheti magát.:) Én sem szeretek ruhát kapni, csak ha magamnak választhatok.

17/L

2011. nov. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, mindig így vásárolunk, csak tényleg szerettem volna egy kis meglepit is.
2011. nov. 24. 15:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy rendes választ lehessen adni, kéne a lány stílusa, eddigi öltözködése, onnan már könnyebb megkapni...:)
2011. nov. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem ne pénzt adj neki. inkább mondjuk menj ki a váci utcára és nézd meg hogyan öltözködnek a lányok. ne a 13 éveseket, mindenkit. persze ne legyen "pedofil" hatás.. és mondjuk nem kell blúzt vagy nadrágot venni mert mondjuk nem találod el a színt, méretet, de egy sállal, valami hajbavalóval, körömlakkal, sminkkel nem lehet mellélőni.

ajánlom a H&M-et, Bershkát, Promodot, ZARÁT

2011. nov. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ruhát szerintem sem annyira jó,csak akkor ha biztosan tudod a méretét és a stílusát.Viszont vehetsz neki például sálat,karkötőket,fülbevalókat,parfümöt,körömlakkot,szájfényt.Ruhában azért nem tudok segíteni,mert nem tudom mit szeret hordani.Farmert vagy szoknyát?Cicanadrágot?Egyszínű felsőt vagy mintásat?Kardigánt vagy pulcsit?Ékszert hord-e egyáltalán?
2011. nov. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazatok lehet majd vele vásárolok.
2011. nov. 27. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!