Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, viseltetek már focista...

Lányok, viseltetek már focista zoknit (sportszárt)?

Figyelt kérdés
A pasim focizik, és tegnap viccből felvettem az egyik zokniját (aszonta sportszárnak hívják), és nagyon kényelmes volt. Persze az ő izmos vádliján jobban mutat, de tök jól melegít, úgyhogy le fogom nyúlni tőle :) Lányok ti viseltetek már sportszárt? Fiük, ti hordjátok utcán is, vagy focizáskor?
2011. nov. 28. 10:20
 1/2 anonim válasza:

Szia! :) látom nagyon nem mai kérdés, de azért válaszolok rá... :D

Szóval fiú vagyok és én is focizok már egy ideje... És az én barátnőm is felvette már a sportszáram és meglepő módon neki is bejött... :DD

Bevallom én is fel szoktam venni néha itthon is amikor tél van mert nagyon jól melegít... De a csajomnak annyira bejött, hogy azóta már szülinapjára is azt kért tőlem szóval megleptem egy piros sportszárral, szóval már nem az enyéimet fogja lenyúlni... :D egyébként hidegebb napokon tényleg jól tud jönni...

2014. júl. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tök szupi találmány és szeretem nézni a focista pasikon :) most a vb-n is, jól mutat az izmos vádlin :))
2014. júl. 8. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!