Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 78 cm-es hájas (az annak...

Magdyyyy kérdése:

78 cm-es hájas (az annak számít vagy még szép? ), puha, párnás, markolható hassal felvehetek haspólót? Mutogathatpom? Van, akinek bejön?

Figyelt kérdés
háj, haspóló, zsírpárna, has, husi
2011. dec. 5. 10:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Ó, és még valami... Ha ugyebár fedetlen, szép, ha a dizsiben hullámzil tánc közben?
2011. dec. 5. 10:43
 2/8 A kérdező kommentje:
2011. dec. 5. 11:52
 3/8 A kérdező kommentje:

És még:

[link]

[link]

[link]

2011. dec. 5. 11:53
 4/8 anonim ***** válasza:

gondolom aki terhes az nem haspólóban fogja mutogatni magát,és nem a discoban rázza magát..

Ez a kérdés provokáció akar lenni??

Ám válaszolok a kérdésedre.

Ha esetleg egy ilyen típusú lányt láttál aki haspólóban rázta magát az miért baj?? Miért ne tegye meg ha jól érzi magát??Mikor szoktok már le arról hogy másokban keresitek a szálkát amikor a sajátotokban a gerendát sem látjátok??


Ha meg rólad van szó,akkor miért ne hordhatnál olyan pólókat,miért ne táncolhatnál?? Miért másokkal kell foglalkozni??

2011. dec. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja,mert az utolsó képpen terhes anyukát linkeltél
2011. dec. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
javítok** képen
2011. dec. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk az első kérdésből szerintem kiderül, hogy magamról beszélek; más külsejét nem szoktam bántnai. És csak olyan képeket kerestem, amelyek hasonlítanak a saját hasamra. Egyébként 55 kg 78 cm-rel hájas vagyok?
2011. dec. 5. 12:12
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem ha 55 kilósként úgy érzed hogy akkora hasad van mint egy 6 hónapos terhes mamának akkor agyilag kezeltesd magad..

Ha 80-90 kilós lennél megérteném a problémádat..de az egódat nem fogom növelni.

2011. dec. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!