Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divatos az ilyen csizma?

Divatos az ilyen csizma?

Figyelt kérdés

Turiba láttam, eltetettem, de nem tudom, hogy megvegyem-e..

Fekete bőrből van, és formailag így néz ki:

[link]

Vagy ehhez is hasonlít egy picit:

[link]


Még annyi, hogy pont tapad a vádlimra, be is lehet rogyasztani, de simán is lehet hordani, csak attól félek, hogy csőnadrág szára már nem biztos, hogy beleférne... ( vastagabb harisnyába próbáltam)


??


2011. dec. 5. 21:28
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Teljesen 'hordatlan',vadi új, semmi nincs rajta,mert körbe vizsgáltam hogy hol lehet a bibi!:)

Szerintem egy BŐR csizmáért egyáltalán nem volt sok, főleg, mert pl. a szára a combom közepéig ér(amit le fogok vágni), meg azért is, mert ahogy írtam ugyanazt láttam egy sarokkal lejjebb 23-ért!:) Boltban sehol nem kapok ennyiért bőr csizmát, a műbőr csizmáknak meg cipőknek nevezett lábbelik meg sz@rt sem érnek...

Nálunk is vannak pl.ugyanabba a turiba is 2-3000 Ft-os cipők, csak azokon lehet látni, hogy kicsit már hordva volt, nem új a színe, se az 'anyaguk'; ezért a 6500.- Ft-ért csak kínais műbőr sz@r csizmát kaphattam volna(amik megjegyzem nálam egy telet nem bírnak ki!!!)

2011. dec. 15. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!