Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat vegyek, ha...

Milyen ruhákat vegyek, ha kissé elegáns, de inkább sikkes szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

Nemsokára megyek vásárolni, de szeretnék igazán nőies darabokat kifogni. Sikkes alatt nem r*bancos, hanem nőiesen elegáns darabokat értek (véletlenül sem kifejezetten ünneplő darabok). Ilyen denevérujjú pólók,pulcsik érdekelnének...És azok kiegészítői. De jöhet minden más is ami szerintetek ehhez tartozik!

Linkeket is szívesen fogadok, mind ruhákról, mind üzletekről ahol megnézhetem a kínálatot.


20L


2011. dec. 7. 11:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá tenném, hogy lehet mélyebb kivágású is, az nem baj. Csak nem ilyen falatka ruhákra gondolok. Sikkesen szexi, azthiszem ez a legjobb jelző:-)
2011. dec. 7. 11:44
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is most voltam pont ilyen bevásárlókörúton, én a H&M-ben, Zarában, Griff-ben (van már női kollekció is) meg a Promodban vásároltam. Ott vannak ilyen elegánsabb, nőiesebb, igényesebb darabok. A New Yorkert, Bershkát, Pimkie-t..stb ha ilyen ruhákat akarsz, felejtsd el.
2011. dec. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Régebben én a new yorkerben vásároltam, de ahogy Te is írtad, inkább elfelejtem mert katasztrófa milyen darabokat árulnak már...

Köszönöm a válaszod, nagyon hasznos volt! Jöhet még!:-)

2011. dec. 7. 11:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Időnként a Mangoban is találni lehet ilyesmit, de nálam ebben a kategóriában a Zara a befutó.
2011. dec. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!