Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tesóm most fog ballagni...

Tesóm most fog ballagni középiskolából, de nem tudom mit kellene felvennem. Valami csinos, elegáns, de ugyanakkor kissé szexis rucit szeretnék. Am 17/l linkelnétek nekem ilyesmi ruhákat? , csak mert amiket én találtam iszonyat rondák.

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen előre is: )
2011. ápr. 2. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!


itt biztos találsz kedvedre valót :)


[link]

2011. ápr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hűű köszönöm szépen,mindjárt meg nézem,de örülnél még további ötleteknek is: )
2011. ápr. 2. 16:51
 3/5 anonim ***** válasza:
találtál valamit? :)
2011. ápr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Én esküvőre megyek a nyáron...és oda is valami ruhát kellett néznem..én egy ilyen egybe fekete pátos szknyát vettem kivágott kicsit, elég csinos!:) Sajnos nem tudom annyira körbe írni, de tudok ajánlani egy kettő helyet, ahol én is nézegettem!:)

Tally Weijl, New Yorker, H&M...én itt nézegettem körbe!:) Elég jó egybe szoknyák voltak, pánt nélküliek, pántosak, szűkebb, kicsit lazább!:) És egész olcsó is...amit én vettem az 5990 HUF volt, de kb mind ilyen 5-6ezer körül volt!:) Nem tudom, hogy a közeledbe vannak-e ilyen üzletek!:) Remélem tudtam segíteni!:)

És előre is jó kis ünnepséget!:)

20/L

2011. ápr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépeen,igen találtam olyat ami tetszik : ) sokat segítettek : ) köszönöm: )
2011. ápr. 2. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!