Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mi a legízléstelen...

Szerintetek mi a legízléstelenebb egy lány öltözködésében?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 19:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
A koszos ruha. A második helyen nálam a túl rövid és feszes felsőből kibuggyanó úszógumi áll.
2011. dec. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
60%

P*csakidobós bőrdzseki vagy pufikabát, legging rövid felsővel és vastag övvel, karra akasztható szegecses táska, csupaflitter felső, ülepes nadrág, nagy karika fülbevaló, balerinacipő/topánka zoknival, szilikon melltartópánt

Mayo Chix-es és hasonló göncök...

2011. dec. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
29%

Csőgatya, leggings.

19/f

2011. dec. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%

Aki túlságosan arra ügyel, hogy trendi legyen, minden hülyeséget megvesz, mert az a divat. És még az sem érdekli őket, hogy jól néz ki rajtuk a ruha vagy sem, kényelmes-e, képesek a leghülyébben kinézni, csak hogy a divatot kövessék. Szerintem az alul buggyos nadrág amit beszarós gatyának is hívnak, senkinek nem áll jól, undorító. Én is lány vagyok, de csak a saját stílusom szerint öltözködök. Nehéz is így ruhát találni magamnak, mert L méret fölött alig van néhány ruha, és ami elég nagy, az se tetszik, mert vagy túl divatmajmos, vagy túl jelentéktelenül néz ki.

14/L

2011. dec. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
49%
:DD hogy le vagyok pontozva. Tudom, hogy minden 2. lány így öltözik, de akkor is ízléstelen.
2011. dec. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha szoknyát vesz fel úgy,hogy balerina + barna zokni harisnya : UNDORÍTÓ

Ha a leggingset rövid pólóban veszik föl és látszik az egész khöm,nem részletezem. Ma egy csajon pont ilyen volt,azt hittem össze hányom magam.

2011. dec. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
67%
Másodikkal egyetértek.
2011. dec. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha koszos a ruhája, illetve feltűnően nem az ő mérete (leginkább, ha kicsi, de ha sátor, az sem néz ki jól), ha nem az alakjához illő ruhákat vesz fel. Közönséges, ha valaki macskanadrághoz rövid felsőt húz fel (pláne, ha harisnyaszerűen áttetsző a leggings), az pedig kifejezetten csúnya, ha kitaposott cipőben mászkál.
2011. dec. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

1. Szilikonpánt!!!!

2. Leggings rövid felsővel vagy túl hosszú szoknyával

3. Nagy szőrmék

4. Szabadidőruha, tréning hétköznapokra(suliba pl), sminkkel, ékszerekkel párosítva főleg.

5. Leopárdos, tigrismintás cuccok

2011. dec. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
80%
számomra nincs ocsmányabb mint mikor a rózsaszín minden árnyalata megtalálható rajta,ha még 1-1 ruhadarab rózsaszín az még elmegy(bár az se magamon,el nem tudnám visleni)
2011. dec. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!