Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok nektek milyen cipő...

Lányok nektek milyen cipő stílus tetszik inkáb egy pasin? Torna csuka (Converse), deszkás (DC), sima sportos (Adidas, Nike), vagy egyébb stílusuak?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 15:37
1 2
 11/18 anonim válasza:

Ez a pasi, és ez a stílus számomra a nyerő:


[link]

2011. dec. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Sima sportos, de inkább nem telejsen sima, a színek legyenek extrémek(pl a 3 csík vagy a pipa lehet neon és a cipő alap fekete...)
2011. dec. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A deszkás és converse cipőtől már rosszul vagyok, minden második pasi azt hordja és itt is ezzel vannak dugig a kérdések. Szerintem olyan idióta, tinifiú hatást keltenek. Egyébként jobban tetszik, a sima sportos cipő.
2011. dec. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

ha valakinek van stílusa akkor a deszkás meg a tornacipő stílusú cipő is jóláll neki. te döntsd el hogy neked milyen a stílusod, és mi illik hozzád. Láttam már olyat akin deszkás cipő volt és k.rvajól állt neki, mert alapból az öltözködési stílusa is hasonló volt. viszont láttam már olyat is akinek nagyon sz@rul állt mert teljesen elütött a felső öltözék stílusa a cipőtől.

tehát vásárlásnál is, nézd meg hogy milyen ruhákat hordassz és ahhoz válassz cipőt. ne mások ízlésének megfelelően :)

2012. jan. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Converse vagy deszkás de csak a DC
2012. jan. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
a budos izzadtsagszagu kinai no name cipo
2012. márc. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Hosszú szárú Adidas,Nike cipő .( :

14.l

2012. márc. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
nálam mindig a vans cipők voltak a gyengék :D
2014. febr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!