Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gàz ha egy làny...

Gàz ha egy làny bakancsot hord?

Figyelt kérdés

Van egy barna bakancsom ( a CAT bakancsokhoz hasonló, szinte ugyanaz) nagyon sötétkék skinnyfarmerrel hordom, meg ilyen színes vékony pulcsikkal (olyan mint a póló csak vastagabb) arànyos alakom van nincs rajtam felesleg és az arcom se ronda. Gàz??

14/L


2011. dec. 13. 17:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nem én írtam a "ribancos csogatyát" de sejtem hogy értette az illeto.A csogatya hosszu lábu vékony lányokon mutat jol akiknek fejletlen fius alakjuk van. Noiesebb, teltebb formákon(teltebb combok,széles csípo,gombolyu popsi..stb)a szuk szabásu nadrág minden kis hajlatot, domborulatot kimutat és nyilván ez tud átmenni "ribancos" osszhatásba.Dundi lányoknak meg egyáltalán nem javasolt ez a ruhadarab
2011. dec. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
A bakancs nem gáz csak tudni kell milyen bakancsot mikor mihez viselni.En pl télen szinte csak noi bakancsokat hordok mert a 10cm-es tusarku csizmákban képtelen vagyok egy oránál tobbet kibírni
2011. dec. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
71%
Ez a 19/f egy idióta, aki mindenbe beleköt. Láttam egy csomó válaszát, nem kell vele foglalkozni.
2011. dec. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
aha kezdem érteni hogy értette.... na mind1 amúgy azért hordok csőgatyát mert abban érzem jól magam.... nemvagyok egy divatmajom szóval, meg nem mellkidobós felsőkkel hordom. na mind1 a 19/f biztos pap....neki lehet ezis sok -_-'
2011. dec. 30. 22:26
 15/24 A kérdező kommentje:

amúgymeg még ígyis (hogy egyesek szerint r*banc vagyok) mindenki aztmondja rám hogy fiús vagyok

nem szeretek túl nőcis lenni de túl fiús sem.... direkt ezért írtam ki a kérdést hogy nem túlzás-e a bakancs de ezekszerint még ígyis r*bancos.... na mind1nagy az isten állatkertje de alacsony a kerítés xD

2011. dec. 30. 22:29
 16/24 anonim ***** válasza:
28%

Nem vagyok pap, csak a normális öltözködést szeretem.

19/f

2011. dec. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

19f !


Hogy lehet valaki ilyen fiatalon ennyire maradi?


Tanyán nőttél fel igaz?

2011. dec. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
hagyjuk mind1 neki nem tetszik ez van...
2011. dec. 31. 00:14
 19/24 anonim ***** válasza:
28%

"19f !


Hogy lehet valaki ilyen fiatalon ennyire maradi?


Tanyán nőttél fel igaz?"


Maradi vagyok, mert nem bírom a ribancokat?

Veled van inkább baj...

19/f

2011. dec. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Észre vehetnéd, hogy itt senki nem beszél ribancokról csak te !
2011. dec. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!