Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gàz ha egy làny...

Gàz ha egy làny bakancsot hord?

Figyelt kérdés

Van egy barna bakancsom ( a CAT bakancsokhoz hasonló, szinte ugyanaz) nagyon sötétkék skinnyfarmerrel hordom, meg ilyen színes vékony pulcsikkal (olyan mint a póló csak vastagabb) arànyos alakom van nincs rajtam felesleg és az arcom se ronda. Gàz??

14/L


2011. dec. 13. 17:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
19%

Igen, csak én, mert azok.

19/f

2011. dec. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 19/F!

Én válaszolok a kérdésedre! ("Miért ne lenne r*bancos?") Azért, mert a r*bancság alapvetően a viselkedésnél dől el. Ha valakinek a kisugárzásán, beszédén, mozdulatain az látszik, hogy egy ostoba, felszínes tyúk, aki csak és kizárólag a külsejével tud villogni, teljesen mindegy, hogy csőnadrágot, miniszoknyát vagy csak egy sima farmert vesz fel a tényeken (hogy egy lotyó) nem fog változtatni. Na most képzeld el a csőnadrágot egy kedves, intelligens, humoros lányon. Hiába mondod, hogy r*bancos a csőnadrág, nem hinném, hogy szajhának tudnál bélyegezni egy ilyen nőt. Persze, mondhatod, az ellenkezőét és nézhetsz gyilkos szemmel az összes csőnadrágot viselő nőre, de: 1) egyetlen egy ruhadarab, sőt öltözködés alapján (minden egyéb ismeretség nélkül) megítélni egy embert, felszínes és buta dolog és nem hinném, hogy egy ilyen embernek (itt nem feltétlenül rád gondolok) joga lenne bárkit is minősíteni. 2) ha te azt állítod, hogy k*rvás viselet egy ruhadarab és melletted vagy kétszázan állítják az ellenkezőjét, én a helyedben azért elgondolkodnék, hogy biztos nekem van e igazam. Persze, véleményed lehet (nem szól bele senki), csak arra vigyázz, hogy ha ennyire szubjektív talán nem kéne túl gyakran hangoztatnod, mert megbántasz vele másokat és a végén téged fognak bunkónak nézni.

2012. jan. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

utolsó


végre egy értelmes ember.... :) köszi

2012. jan. 1. 18:29
 24/24 anonim ***** válasza:
Én meg vele(19/f) értek egyet.
2012. júl. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!