Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az gáz ha magassarkúban...

Edeskremes20 kérdése:

Az gáz ha magassarkúban magasabb vagyok?

Figyelt kérdés
Szeretnék szilveszterre felvenni 7cm magas sarkú cipőt,de így ennyivel magasabb is lennék a barátomnál. Alapból egy magasságúak vagyunk. Szerintetek milyen lenne?
2011. dec. 15. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az lenne a gáz, ha alacsonyabb lennél benne! :D

Részemről magasságfóbiám van, szóval n biztos nem venném föl a helyedben. De nálam ez szinte már betegség.

2011. dec. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na várj kedves válaszoló, az első mondatod nem igazán értem. Az lenne gáz ha alacsonyabb lennék??? Nem az lenne a norma?? :)) Ha a pasi magasabb az a megszokott nem?? :)
2011. dec. 15. 12:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Jaj, nem, félreértettél. :) Én a cipőre írtam. Gáz lenne, ha magassarkúban alacsonyabb lennél. Bocsi, csak hülyeségnek szántam. :)

Alap esetben valóban úgy mutat jól, hogy ha a nő az alacsonyabb. Nekem pl az a mániám, hogy tőlem alacsonyabb pasival a világért nem jönnék össze, még ha álmaim lovagja lenne, akkor sem.

2011. dec. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:)) Pedig ő álmaim pasija csak nem tudok felvenni vele magassarkút :( de imádom
2011. dec. 15. 12:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha alapba nagyjából egyformák vagytok, az nem gáz. De magassarkút én sem vennék föl így.
2011. dec. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz. Nem hordod sűrűn,kérd ki a véleményét.
2011. dec. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg őt, hogy zavarná-e! Ha nem, akkor tojd le nagy ívben, mások mit gondolnak, és vedd fel! ;)
2011. dec. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,belement. Mondjuk sztem az is kiegyenlíti majd a dolgokat,hogy nem cingár pasi hanem kigyúrt. Szóval ő széles én magasabb. haha
2011. dec. 15. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!