Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek a tornadressz alá...

Mit vegyek a tornadressz alá hogy ne fázzon a lábam?

Figyelt kérdés
Az iskolámban nem kötelező a dressz tesiórára, csak azért hordom mert külön járok szertornára is és néha tesin is gyakorolni szoktunk. Vettem már egy vastagabb hosszú u8jjú dresszt de néha még így is fázok benne főleg a lábam. Egyik osztálytársam mondta hogy vegyek harisnyát alá de az kényelmetlen és ha kiszakad akkor még rosszabb illetve drágábbat nem akarok venni mert félek hogy annak is baja lesz :S Ti mit javasoltok. A melegítő nadrágot is próbáltam már de az mindig lecsúszik a dressz anyaga miatt és eléggé idegesítő is így nadrág kilőve. Köszönöm a válaszokat előre is. 15/L
2011. dec. 16. 22:46
 1/7 bánomisén ***** válasza:
Léteznek vastagabb pamutharisnyanadrágok, amik jobban bírják a strapát meg nagyjából olyan melegek, mint egy melegítőnadrág. Az anyaga miatt kényelmes, rugalmas, nem fülledsz bele és nem is fagysz meg :-)
2011. dec. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja ja cicanadrág én fiú vagyok de télen ha nagyon hideg van felszoktam venni farmer alá :D észre se lehet venni hogy rajtam van :)
2011. dec. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
leggings.
2011. dec. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hosszú biciklis nadrág olyan anyaga van mint a dressznek,a decathlonban van ilyen.
2011. dec. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vagy leggings, vagy lábszármelegítő. a calzedoniában be tudod szerezni, de ha ügyesebb nagyid van köthet is egyet neked.:) bár azt nem tudom, mennyire praktikus tesiórára, de még mindig jobb mintha megfagynál.
2011. dec. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Közepesen vastag harisnya (40-60 DEN), vagy caprynadrág vagy leggins.
2012. aug. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is vagy a d*ecathlont javaslom, dressz-szerű anyagból lehet venni futónadrágot, vagy a f*ess-nél kapható/rendelhető (javaslom a honlapon sportruháknál található telefonszámon érdeklődni) egy az egyben azonos anyagból combközépig érő vagy hosszúszárú nadrág. Rendelésre is küldenek, korrekt, jó ár. Mi is így szereztük be mind a dresszeket, mind az ilyen nadrágot.
2012. aug. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!