Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bénán áll rajtam ez a ruha?

Bénán áll rajtam ez a ruha?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nyáron sikerült 10 kg-t fogynom, de sajnos az a típusú lány vagyok, aki még így is dagadtnak látja magát.

Ma azonban többek unszolására vettem egy rucit, amit majd a szilveszteri buliba szeretnék fölvenni.

Egy a bibi: elég hülyén (értsd:kövér) érzem magam benne. :(


Szerintetek nagyon béna? Nem vagyok benne nagyon kövér?

[link]


Várom a kritikákat, mert még nem késő visszacserélni.

Köszönöm!

24N


2011. dec. 20. 20:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon csinos vagy,nekem inkább a ruha nem tetszik!Derékban lehetne kicsit szűkebb,illetve nagyobb dekoltázsa.De ha neked tetszik,akkor jó :)
2011. dec. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
85%
egyáltalán nem vagy kövér, jól nézel ki de én inkább ilyen ruhát választanék ami jobban kiemeli az alakod [link] :)
2011. dec. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

A ti válaszaitokat is köszönöm! :)


20:56-os: Sok siket a fogyóhoz! Csak higgy magadban, és akkor menni fog. :)


21:51-es: Persze, hogy csalóka a ruha, hiszen senki sem szereti a nem előnyös részeit mutogatni. ;) Sajnos alma típusú az alakom, így főleg a csípőmre híztam. És onnan nagyon nehezen megy le a felesleg. Rendszeresen tornázok, biciklizem (szoba), hulahoppkarikázok. Remélem egyszer eltűnik a párna onnan is.


22:47: kb 10 éve nem volt rajtam ilyen rövid ruha. Kezdetnek ez is éppen elég! :D Persze, vannak csinosabb szabású rucik is. Majd ha lemegy még 5-6 kg, és elfogadom magam, akkor veszek olyat is. ;)


23:24: Nagyon csini ez a ruha, de én ehhez gyenge vagyok. Ez picit sok lenne egy magamfajta szerényke tyúknak ;)

2011. dec. 21. 13:31
 14/21 anonim ***** válasza:
53%
Messze nem vagy kövér,és a ruha is jól áll rajtad,és csinos is.
2011. dec. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nem vagy kövér az biztos, de szerintem nem előnyös az ilyen fajta ruha senkin. Én nem venném fel a ruhát. Válassz valami merészebbet, csillogósabbat, olyat, ami jobban kiemeli az alakodat!


27/N

2011. dec. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
53%
Egyáltalán nem vagy kövér, és nagyon jól áll a ruha! :)
2011. dec. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Nektek is köszönöm!


7/4 arányban győzött ez a ruha. Idén jó lesz, aztán ígérem a "ruhaellenes" válaszolóknak, hogy ha sikerül ledobnom még 6 kg-t, akkor jövőre egy ilyenbe megyek bulizni! :D


[link]

2011. dec. 22. 20:44
 18/21 anonim válasza:
Igen, határozottan jól áll, mindenképpen legginget vegyél fel hozzá. És ne hagyd ki a kiegészítőket sem (ékszer, táska, szerintem érted...)! Ja, és persze éezd jól magad abban a buliban! ♥ :D
2011. dec. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Nagyon jól nézel ki benne. Megmondanád, hogy hol vetted?

Régóta keresek ilyen félét.


Alízka

2011. dec. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

23:31

Nagyon köszönöm! Persze, kiegészítőket már beszereztem hozzá. :) Remélem jó buli lesz! ;)


Alízka: Takko-ban vettem. Nem volt vészes, 4500ft kb.

2011. dec. 23. 16:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!