Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Télen is húztok szoknyát/ruhát...

Télen is húztok szoknyát/ruhát, vagy ilyenkor teljesen mellőzitek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mi télen általában ruha nélkül megyünk ki az utcára! :)
2011. dec. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én csak alkalmakkor. bár gondoltam rá csak itt északon nagyon hideg van ehhez :S
2011. dec. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én szinte csak szoknyát/ruhát hordok, van pl hosszú pulcsim is ami alá nem kell nadrág.. van azért nadrágom is, de azt nem hordom túl gyakran, a szoknya vastag v. több harisnyával elég.
2011. dec. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én bulikba szinte mindig szoknyát/egyberuhát húzok télen is, de egyetemre is mondjuk minden 2. nap abban megyek. Jobban szeretem, mint a nadrágot.

Persze ilyenkor azért nem miniket, hanem földig érőtől kicsit térd felttiig max.

2011. dec. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 harisnyababee ***** válasza:
Én is inkább ilyeneket hordok. Nadrágot azt nagyon ritkán, akkor is inkább ilyen térd környékig érőt, vagy rövidebbet.:) Rengeteg harisnyám van, szinte minden körülményekhez (hideg, eső stb) tudok megfelelőt választani, úgyhogy ilyenkor is mehet a szoknya/ ruha.
2011. dec. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Többnyire szoknyákat hordok. Jó meleg szoknyákat vastag harisnyával. Kényelmesebb, mint egy nadrág és csinosabb is.


27/N

2011. dec. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is hordok szoknyákat elég gyakran télen is.Holnap is abban megyek.Szoknya+harisnya+csizma. :)

Nem szoktam fázni.


16/L

2011. dec. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Általában ruhát szoktamXD azt lehet cicanadrággal, és úgy nem hideg.
2011. dec. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!