Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mitől van ez a beskatulyázó...

Mitől van ez a beskatulyázó sznob gondolkodás a magassarkúról?

Figyelt kérdés
Elismerem, hogy egy csinos, nőies darab, nem egyszer fordul elő, hogy szívesen felvenném, DE nem tudom megérteni azokat a nőket (legszívesebben idézőjelbe raknám, mert az valahol mégsem lehet igazi nő, akinek azt, hogy melyik nemhez tartozik, a cipője határozza meg), akik leszólják a nem magassarkút hordó lányokat, nőket, mert hogy szerintük a magassarkú és a nőiesség közé egyenlőségjel húzható, és aki nem hordja, az trampli, szakadt, ronda, igénytelen, stb. Nos, kérdem én, akkor mit tegyen az ilyen, ássuk el magunkat? Mi, akik nem hordunk magassarkút, férfiszámba vehetők leszünk ezáltal? Nem értem, ilyenért hogy nézhet le valaki egy másik embert. Nagyon felbosszant, főleg, hogy szerintem nem én vagyok az egyetlen, aki önhibáján kívüli dologból nem hord sose magassarkút, ez pedig a magasság, főleg hogy manapság feltűnően sok fiú 150-160 centi között lövi be az "álomnő" paramétereit...
2011. dec. 23. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ez f*szság. nem szabad vele törődni.

többet járok laposban, mint magassarkúban, de az idei csizmám pl telitalpú, 8 centi magas. mikor először felvettem jöttek a megjegyzések hogy milyen magas vagyok, mert cipő nélkül vagyok 181, de megszokták és nem zavar senkit. azt hordjon mindenki, ami kényelmes neki, és amiben jól érzi magát.

2011. dec. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
a fiúk se szeretnek nyakkendőt hordani... idegesít, megfojt, stb... attól h nem hord valaki még nem lesz igénytelen de tény h ki fogják nézni néhonnan...
2011. dec. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem minden nőnek áll jól a magassarkú cipő , meg az sem mindegy hogy mennyire magas és milyen szabású stílusú cipő.De az tényleg igaz hogy a vékony magas , szép hosszú lábú nőket nőiesebbé teszi és kiemeli a szép alakjukat.
2011. dec. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
érdekes, pont ezeket a nőket szólják meg ha felveszik, én is vékony vagyok, de emellett sajnos magas is (bár nemértem egyesek mit hüledeznek 168 centin, ez ma Magyarországon tényleg ekkora magasság egy lánynak?O_o amikor a net azt írja 164 az átlag? mi az a 4 centi, könyörgöm..na mindegy) és pont a magasságom miatt érzem úgy, hogy nem áll jól és ezért nem is merem hordani, mert egy 3-4 centinél nagyobb sarokkal már zsiráfnak érzem magam.. és szívfájdalom hogy szerintem pont a magasabb darabok a szebbek. De ha felveszem azért szólnak meg, ha nem, akkor azért. EZ az ami hihetetlenül bosszant, és nem tudom tolerálni...
2011. dec. 24. 21:39
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
A 168 cm egyáltalán nem magas, és magassarkút meg nem csak azok hordhatnak, akik alacsonyak. Ez nagy hülyeség. Az egyik barátnőm 173 cm magas és a csizmája is telitalpú, és a kedvenc cipője meg 9 cm magas sarkú. Aztán ettől még rengeteg barátja van, valamint párja is van. Szerintem nyugodtan vedd fel a magassarkút ha tetszik, mert nem leszel tőle égimeszelő...
2011. dec. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én sem hordok magassarkút, (igaz nincs is rá szükségem, mert 173 cm vagyok) és nem érzem magamat kevesebbnek azoktól, akik csak magassarkúban hajlandóak kimenni az utcára... Nem ettől leszek jó nő.
2011. dec. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én imádom a magassarkúkat és nagyon szívesen hordanám is őket de a 178 centis magasságom mellett nem érzem magam jól bennük. Egyébként én is mindig ebbe futok bele, hogy egy igazi nőnek kötelező a magassarkú de ha túl magas egy nő az is gáz. Most akkor mégis melyiket válasszam?
2011. dec. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: annyira örülök hogy végre valaki megérti, mire akartam kilyukadni pontosan:') Hogy azok akik ilyet mondanak hogy a magassarkú nélkül nem nő egy nő, de közben meg az is ott van hogy ha túl magas vagy az is gáz, akkor mégis mit tegyen az ember? Akkor aki magas és emiatt nem hord magassarkút az már nem is nő? Kikérem magamnak :/ Szóval az ilyenek nem gondolnak bele, hogy aki laposat hord az nem feltétlenül azért hordja azt mert "trampli".. de 150-160 centivel könnyű osztani az észt, hogy "hordjá magassarkút akkor vagy nő" O__o"
2011. dec. 28. 22:31
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük.Elég nagy k.urvák lehetnek hogy ezért leszólnak.Nyugodtan lekur.vázhatod őket amiért ezt hordják és még osztják az észt is.
2012. jan. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!