Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen lábbelit ajánlotok 12...

Milyen lábbelit ajánlotok 12 óra álló munka elviseléséhez?

Figyelt kérdés

Én egy túlsúlyos csaj vagyok,és most fogok elkezdeni 12 órába kemény álló munkát végezni,és nem tudom hogy milyen lábbeli kelene amiben ki is birnám:S

egyszer álltam a melós biópapucsban 12 órát de nagyon fájt a talpam utána,annyira hogy másnap nem is tudtam felállni:S

Mit ajánlotok?


2009. máj. 19. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
fúúú... 12 óra állás? Hát... Én szerintem egy flip-flop papucs lenne a legjobb. Vagy egy olyan túraszandi. Ezekben szellőzik a lábad, és kényelmesek is.
2009. máj. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
olyan kellene,aminek nagyon puha a talpa:S vagy nem tudom...de előre látom h nem fogom kibirni:S
2009. máj. 19. 20:08
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Válassz valami szivacsos strandpapucsot vagy csak sima papucsot esetleg szandált
2009. máj. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A, ne igy alljal hozza, hogy nem fogod kibirni!

Elvileg mindegy hogy milyen lesz a cipo? Nincs eloirva, hogy elol zartnak kell lenni pl? Lehet szandal, papucs, zart cipo is?

Mindenkeppe egy markas, jo minosegu cipot vegyel.

Esetleg ha engedik, akkor sport (nike, adidas, puma...stb.)vagy Scholl papucsot vegyel fel.

Vannak meg nagyon jo markak, nem tudom hogy hol elsz, milyen boltokban tudsz vasarolni.

Nekem is allo, jovo-meno munkahoz kellett kenyelmes cipot vennem es en egy Clarks cipot vettem, nagyon jo. Ez egy angol marka, Magyaro. is lehet kapni, nem sok helyen, de van ilyen marka uzlet.

Jo cipok meg a Marc cipok is.

Ha tudsz vegyel ket parat, es csereld oket, egyik nap egyiket, masik nap masikat vedd fel.

Az elso fizetesedbol megveszed majd a masodik parat ha gond lenne most 2 parat venni egybol.

De nezzel nagyon jo Puma, Nike futocipot is, nagyon kenyelmesek, azt is tudom ajanlani.

Egy par cipo miatt es mert tulsulyos vagy ne add fel a munkat, orulj inkabb neki!!!!

2009. máj. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
81%
Szia/ Én is nagyon túlsúlyos vagyok és amikor elkezdtem szintén 10-12 órás álló munkát végezni, nekem is fájdogált. Akkor ajánlottak egy cipőt, mert jönni-menni is kellett és kiszorítottam rá pénzt, de nem is bántam meg. Mai napig azt hordom. A neve MBT cipő:( Maszáj Barefoot Technology)- Maszáj mezítlábas technológia. Amikor először felpróbáltam, mintha a levegőben jártam volna, és azóta sem fáj a lábam, sem a derekam. Persze az első 2 hétben fokozatosan szoktatni kell a lábat. Keress rá a www.mbt.hu weboldalon részletesen leír mindent, van sportcipőtől a szandál a papucs, minden. Rendes MBT pont boltban 50 000ft körül van, de az Október23 utca 4 villamos buda XI. ker. OUtlet, így kaphatsz olcsóbban is, ha van a méretedben. Nagyon megéri.
2009. máj. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Munkába én is az MBT-t ajánlanám, csak jókat hallottam róla. Persze utcára már vedd le! :)
2009. máj. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
figyi én is melóztam már 12 órába, kemény állómunka, és akármilyen kényelmes papucs!!! volt rajtam, utána is fájt a lábam, sztem mezítláb is lehetsz, ez megviseli a lábadat
2009. máj. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Én hostessként 10 centis magas sarkúban is végigálltam egyszer a 12 órát! Persze meghaltam utána! De magas sarkúban 6-7 órát rengeteget álltam. Ha jó a cipő, hozzá lehet szokni.

De, ha neked nincs megadva kritérium a cipővel szemben, akkor vegyél egy nagyon jó minőségő cipőt, aminek jó a kialakítása. Zárt, ami fgja a lábat, de tudjon szellőzni is. Scholl, Dr Batz, ilyenek.

Mindenképp kell pár hét amíg hozzászokik a lábad, és a nap végén mindig fájni fog. Szerezz be krémeket, spray-ket is, amik a nap végén nyugtatják a lábat, és a visszerek kialakuolása ellen is védenek

2009. máj. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha megengedheted magadnak az MBT-t anyagilag, és a munkahelyeden sem szólnak érte, akkor tényleg az a legjobb választás, mert miközben kényelmes, és állsz, még dolgoztatja is az izmaidat
2009. máj. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hat inkabb orulj, hogy nincs megszabva mit hordj....

Nekem sport bolt miatt sajat markasba kell lenni...de utcara vagy bhova akarmilyen kenyelmes, allomunkanal kikeszul. A nagylabujjamon a korom alatt total belilult..mert agogy allok elore csuszik a labam es szetnyomtam. En bmit megadnek, hogy engedjek, hogy papucsba legyek...akkor is fajna, de azt meg elviselnem, mert amsnapra elmulik, ha lefekszek es pihentetem...viszont a kormom ugy faj, hogy ha a zoknit huzom fel, mar mind bajom van....:/

2012. nov. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!