Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhadarab ez?

Milyen ruhadarab ez?

Figyelt kérdés

[link]

Mármint ingnek nem ing,és öltönynek sem öltöny...Nem láttam még ilyet:)


2011. dec. 26. 12:19
 1/6 anonim válasza:

Drága :D

Am ha a gallérját elnézem akkor nagyon hasonlít a tipikus orosz galléros zakókra.

[link]

2011. dec. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A japán iskolai egyenruha Yusuke verziója. :D


Az anime rajongók, azaz cosplayerek szoktak felöltőzni a kedvenceiknek a conokon, vagyis a találkozóikon. Ez a darab konkrétan Yusukéé. :D


<3

2011. dec. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

@Első: Ja drága,de nem konkrétan ez érdekelt :)

@Második: :D Arra vagyok igazából kíváncsi hogy vannak e hasonló cuccok (nem cosplay),mert szerintem rohadt jó :D (persze nem selyemből vagy mittudomén,csak hasonló karakterű:D)

2011. dec. 26. 16:18
 4/6 A kérdező kommentje:
@Első : Ja kicsit hasonlít de azok elég bők ehhez képest..No meg dzíszesek:)
2011. dec. 26. 16:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Annyit sikerült kideríteni, hogy a neve Gakuran. :D Így jobban rá tudsz keresni, én nem találtam magyar üzletet, csak egy kommentet, aki olasz országban talált, de drága. :/ Ná mindegy. :D


Viszont akár varrathatsz is, ha mindenképpen szeretnél egyet. :D A varrónő biztos tud valamit kezdeni vele és az legalább biztosan passzol rád! Sok sikert! ^^

2011. dec. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ó a google erre tényleg hasonlókat dob ki a képek alapján,nagyon kösz:D Majd megfontolom a lehetőségeket:)
2011. dec. 26. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!