Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szilveszterkor egy házi...

Szilveszterkor egy házi buliba fogok menni, ahol az ismerőseimmel illetve a barátaimmal leszek. Szerintetek milyen ez a ruha összeállítás? (A TÖBBI LENT)

Figyelt kérdés

(Ott lesz egy srác is, aki nekem nagyon tetszik, és csinos szeretnék lenni.) Ki gondoltam egy ruha összeállítást, de nem vagyok biztos benne, hogy ideális lenne-e.

Tehát: Fehér miniszoknya, vastag fekete harisnya, fekete magassarkú és egy egyszerűbb felső amin egy vékony öv van. A miniszoknyán rágódom csak...

17/L


2011. dec. 26. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
szerintem a fehér miniszoknya, fekete harisnya és fekete magassarkú kombó nagyon tré.
2011. dec. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem muszáj hogy minden fekete legyen feldobhatod más színekkel is esetleg pinkkel de ha mindenképpen feketét akarsz akkor van pár tippem neked:-)))

Felsőnek használhatsz egy szexi csillogós toppot is esetleg ilyet:

[link]


[link]

[link]


A fekete harisnya is lehet egy fekete leggings is:)


A miniszoknya lehet ilyen is:

[link]



Remélem tetszenek

2011. dec. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

egy sötét feszes tapadós farmer + magassarkú ezerszer szexibb:D

sztem ne erőltesd a miniszoknyát...főleg h már te is kételkedsz ebben a verzióban.

2011. dec. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát rózsaszín vagy barna felsővel szeretném felvenni:) illetve néhány kiegészítővel.

És köszönöm a képeket, nagyon szuper ruhák! :)

2011. dec. 26. 21:28
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jobban nézne ki egy fekete csőnaci egy szép magassarkúval és valami csillogós felsővel.

Én is kb így leszek felöltözve.

Van egy szép fekete felsőm,aminek az eleje szép strasszükkal van kirakva,de nem tól csicsás,ezt fogom felvenne fekete nacival és a felsőre még veszek egy fényes szatén zakót.Szerintem nagyon elegáns és sokkal kényelmesebb is mint a miniszoknya.

2011. dec. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!