Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 19éves vagyok szilveszteri...

19éves vagyok szilveszteri buliba ez jó összeállítás lesz? Pezsgő színű térd fölé érő szatén szoknya flitteres fekete nyakba akasztós felsővel fekete áttetszős harisnyával fekete magassarkú cipővel. Discoba megyünk. Mit gondoltok jó lesz?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem jó, bár így látatlanban nem lehet megmondani. ha jól áll, akkor jó! Szilveszterkor minél csillogóbb, annál jobb! :DD
2011. dec. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
33%
Neked komolyan nincsenek barátaid akiket megkérdezhetnél? Idegenektől kérsz látatlanban véleményt??
2011. dec. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de vannak barátaim nekik tetszik csak kiváncsi voltam más véleményére is. De nem tudom mér koptatod az ujjad olyasmire ami nem válasz egy kérdésre.
2011. dec. 30. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!