Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek az EMO...

Mi a véleményetek az EMO stílusról?

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 16:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%

az én személyes tapasztalatom az,hogy sokan csak divat emo-sok és ezt nagyon utálom.Amúgy se szeretem ezt a stílust-valószínűleg,mert én pozitívan gondolkodok-,de ezt a divat-emot pláne utálom...

Nem is értem nagyon,mire jó a rossz dolgokat nézni,és azokra gondolni...meg vagdosni magukat.

14/L

2009. máj. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%
Katasztrófa!!!!!!! /Bocsi lehet hogy dúrván fogalmazok de ha egyszer a gyerekem haza állít ilyen emos cuccban meg fekete rúzs és stb. befigyel én úgy megverem hogy az apja nem ismerne rá)
2009. máj. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%

Attól függ melyik csoportját nézzük. Az egyik akiknek az emo azt jelenti hogy minden percben világfájdalmuk van, szétvagdalják a karjukat aztán mutogatják hogy más is sajnálja őket, ez nagyon szánalmas.

Akiket én ismerek emok ők vidámak, mindig hülyülnek, nem akarnak meghalni, nem vagdalják magukat, csak ezt a zenét szeretik és emoként öltöznek, velük semmi bajom.

2009. máj. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
61%

Szegénykéim annyira szánalmasak hogy az valami borzasztó... Főleg a fiúk akik úgy néznek ki mint a lányok és nincs bennük semmi férfiasság olyanok mint valami kis vonagló giliszta.

Képtelen lennék egy ilyen fiúval illetve lánnyal barátkozni. Nekem fontos hogy egy fiúban legyen valami férfias és ne viselkedjen úgy mint egy kislány. Remélem kinövik ezt is mint a többi bugyuta dolgot vagy bármi mást és megkomolyodnak.

Én is fiatal lány vagyok de nekem soha nem tetszett ez a stílus. Valami lüke elkezdte aztán a többi meg csak majmolja.

2009. máj. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
56%

Fiatalság, bolondság...majd kinövik :-)

Nekem sem tetszik, de minden korszaknak megvan a maga sajátos fiatal stílusa. Most ez hódít.

2009. máj. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem az, amit most emo-nak neveznek, az nem az, ami eredetileg volt. El van korcsosítva manapság ez a stílus. Tömegtermék lett és divat. Ha a mai értelmét kérdezed, akkor siralmas, ha arra gondolunk, hogy sokan közülük vagdossák magukat meg ilyenek, pedig ennek nem ez lenne az értelme. Amúgy mindig is nehéz volt az új stílusokat elfogadni főleg a picit idősebb generációknak. Mikor én voltam 15, akkor jött be a nu-metal. Azt is mindenki utálta az idősebbek közül. Az emo sem rossz, mint stílus, ha nem viszonyítjuk ahhoz, hogy más volt a mi gyerekkorunkban. Minden kornak meg van a saját tini divatja és nincs ebben semmi rossz addig, amíg nem veszélyes. Ha valaki emos, szerintem nem azt jelenti, hogy vagdosnia kell magát. Amennyiben nem tesz magában kárt, az emo számomra semleges. Csak egy felvett stílus, mint a rocker, rapper meg a többi.
2009. máj. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
54%
No comment - csak ennyi.
2009. máj. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
63%
röviden: sz.ar, gagyi, nem tetszik.
2009. máj. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
74%
Nekem sem jön be ez a stílus, sem a világnézetük, se a zenéjük és főleg az öltözködésük nem. De persze ha van egy lány, akinek ilyen a stílusa, de attól még normális és jófej, akkor vele semmi bajom sem lenne.
2009. máj. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%
Ellentétes a fiatalság természetes életérzésével. Jellemzőnek a vidámságnak,a bohóckodásnak,a szerelemnek,a barátságnak kéne lennie. Ehhez pedig nem kell megkülönböztető jelmez.17 éves korra illik elmúlnia ennek a divathóbortnak is.
2009. máj. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!