Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jól nézek ki?...

Szerintetek jól nézek ki? Szép vagyok? Hülye válaszoktól kíméljetek léci!

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 31. 19:48
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
50%
a stilusod jó,de a fejed.... bocs.
2011. dec. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
0%

Szinte elpirulok ezektől a kedves szavaktól s nem is tudom, hol kezdjem...


"Azon, hogy kinek milyen az elmeállapota, vitatkozhatnánk."


Nem szerintem nincs baj a b*zisággal, szóval velem nincs baj...


"Én nem vagyok csőgatyás, nem azért védem őket, csak felidegel, hogy mindenkit leribizel, mert nem felel meg az elvárásaidnak."


Milyen elvárások? Ezek nem elvárások, hanem alap dolog, hogy nem mutogatjuk magunkat ribanc módjára.


"Egy ruhadarabtólsenki nem lesz ribi, ahhoz azért több kell."


De, mert az is ribanc, aki mutogatja magát.


"Hejj, de megszaporodtak mostanság a ku/rvák..."


A ribanc és a k*rva között van különbség. Arról pedig, hogy sok van belőlük magam is tudok, hála a globalizációnak és a médiának. Elég kimenni az utcára, és nőt nem is látsz, vagy csak ritkán...


"Amúgy meg tök vicces, hogy te oly tapasztalt és bölcs 19 éves, osztogatod az észt"


Ahhoz nem kell nagy élettapasztalat, hogy egy magamutogató kislányról megállapítsam, hogy ribanc.


"Majd pont te fogod eldönteni, hogy ki a ribi és ki nem :D

Én ennyi erővel mondhatnám, hogy minden pasi meleg, aki nincs 190 centi, nem hord átlagos farmert és cipőt garbóval, nincs kigyúrt felsőteste, nincs borostája, fehér, csillogó szabályos fogsora.

Gondolom, te nem így nézel ki, tehát homoszexuális vagy, kész, nincs vita."


És ebben hol van valami értelmes, normális a személyes hülyeségeiden kívül?

19/f

2011. dec. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
90%
Csak azt csináltam, amit te :D
2012. jan. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
0%

Nem, közel se. Amit én mondok, ezért mondom, mert nem erkölcsös mutogatni magunkat, te pedig nem ezért tetted, mivel a garbónak semmi köze ahhoz, hogy valaki normális-e. Míg a magamutogatásnak már annál inkább.

Remélem megy a felfogása 15 éve fejjel.

19/f

2012. jan. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
az első képről csak annyit hogy szeritnd mégis hogy mondjunk vélemény ha nem látszik a kabátodon kívül semmi? a 2. képehz pedig annyit, hogy jobb lett volna ha inkább csak a kabátodat mutatod meg :) nem vagy szép
2012. jan. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
89%

Te nem vagy normális, esküszöm.

Nem vagyok 15 éves. De a te szűklátókörűséged, az megegyezik egy 12 évesével, remélem, hogy büszke vagy.


Ennyi erővel a szoknya is ribancos, mert kilátszik belőle a lába a csajnak.

Nem szoktam személyeskedni, de te egy igazi gyökér vagy.

2012. jan. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
87%

"Az, aki nem hord csőgatyát és leggingset, csak szoknyát. Nem festi, melírozza, vasalja a haját. Nincs piercingje, tágítója, állati kevés sminket használ. Sose iszik és cigizik. Utálja a cigányokat, zsidókat, románokat stb."


úúúrissten mekkora szánalom vagy :D

Neked azon múlik hogy szereted vagy sem,hogy Ő most utálja a zsidókat meg a cigányokat ? jéézusom ekkora b*zit még nem b*szott a világ.;dd

És ha adott esetben találasz egy lányt,akit szeretsz,minden működik,és minden hepi,majd idővel megtudod h mondjuk van egy zsidó barátnője,akkor dobod ?


Az meg hogy r*banc a csaj..hát..nézz utána a szó jelentésének ;) ennyi erővel ne menj ki az utcára mert akkor mutogatod magad. ;D nevetséges vagy,egy ostoba szerencsétlenség. csak röhögni tudok rajtad..:DD


Amúgy kíváncsi lennék a csajra aki megfelel a te kis feltételeidnek..ha egyáltalán létezik..:D

2012. jan. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
83%
Hát te hülye vagy, "Kedves" 19/f. xD Csak szoknyát hordjon? És az nem mutogatásnak minősül? Télen is csak szoknyába járjon? Hátha megfagy??? xD
2012. jan. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
0%

"Nem vagyok 15 éves."


Bocsánat, akkor 16...


"Ennyi erővel a szoknya is ribancos, mert kilátszik belőle a lába a csajnak."


A szoknya nőies, ergó nem ribancos.


"Neked azon múlik hogy szereted vagy sem,hogy Ő most utálja a zsidókat meg a cigányokat ? jéézusom ekkora b*zit még nem b*szott a világ.;dd

És ha adott esetben találasz egy lányt,akit szeretsz,minden működik,és minden hepi,majd idővel megtudod h mondjuk van egy zsidó barátnője,akkor dobod ? "


Nem, nem ezen múlik, csak olyannal nem is kezdek ki, akiről tudom, vagy ez kiderül. Ilyen egyszerű. Te se kezdesz ki olyannal, akiről tudod, hogy van benne valami, amit utálsz.


"Az meg hogy r*banc a csaj..hát..nézz utána a szó jelentésének ;)"


Tökéletesen illik a magamutogató divatp*csákra. ;)


"Amúgy kíváncsi lennék a csajra aki megfelel a te kis feltételeidnek..ha egyáltalán létezik..:D"


Ne aggódj, nem csak olyanok vannak, mint ti. Amúgy ne legyél kíváncsi, mivel azok hamar megöregszenek, és sajnos neked a tested az egyetlen értéked (mivel bebizonyítottad, hogy eszed nincs), szükséged van rá...

19/f

2012. jan. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
0%

"Hát te hülye vagy, "Kedves" 19/f. xD Csak szoknyát hordjon? És az nem mutogatásnak minősül? Télen is csak szoknyába járjon? Hátha megfagy???"


Tudod évszázadokig szoknyában jártak a nők télen is, és mégse fagytak meg.

19/f

2012. jan. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!