Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jól nézek ki?...

Szerintetek jól nézek ki? Szép vagyok? Hülye válaszoktól kíméljetek léci!

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 31. 19:48
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:

Na, a nagy igazságosztó !


Azt hitte, hogy majd ő megmondja a tutit, csak nem jött össze neki :D

2012. jan. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:

Na,mivan ?

Nem tudsz mit vissza írni,Édes ? :)

2012. jan. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
Nyugi, mindjárt jön egy olyan komment, hogy ri/bancoknak és értelmi fogyatékosoknak, mint amilyenek mi vagyunk, nem válaszol :D
2012. jan. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
91%
Az a baj, hogy sajnos nem ő az egyetlen ilyen nyomorék a világban. :S Mármint biztos van valami lelki gondja ami miatt ilyen szánalomra méltóan viselkedik, de ha nem hagyja, hogy a környezete segítsen neki, akkor azt hiszem mi így az interneten keresztül nem tehetünk semmit. A legjobb az lenne, ha nem írogatnánk neki, és egyszerűen csak átnéznénk rajta, hogy ne erősítsük benne tovább a saját "terápiáját". Aztán majd rájön, hogy nem ez a megoldás a problémáira.
2012. jan. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
91%

Igen, igazad van. Ignoráljuk, aztán írogathat magának.


BIrkatürelmű vagyok egyébként, nehéz felhúzni, de neki majdnem sikerült.

2012. jan. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
A tested kibaxottul jó, a fejed nem. Nagyon nem. Segítene rajtad egy adag smink, vagyis inkább vakolat, egy szép nagy adag vakolat.
2012. jan. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
Amig nem láttam a fejed, azt gondoltam jól aládraknék max egyszer, ugyanis hiú, egoista p...ákkal nem foglalkozom hosszú távon. Aztán megnéztem a fejed is. Így is alád raknék, csak legyen egy zsák a fejeden!!!! Tehát hogy szép vagy-e? Rusnya vagy!
2012. jan. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
Hülye válaszoktól kíméljetek lécci! Tehát ha valaki nem benned látja a következő szépségkirálynőt, annak a válasza számodra már hülyeség. Érdekes... Javaslom, legközelebb a kérdést így írd ki: szerintem szép vagyok, aki szerint nem, annak a véleménye nem érdekel?(!) Csak olyan válaszokat várok ahol azt írjátok hogy miss universe vagyok! Szóval legközelebb a veled egy agyi szinten álló hiú kis p-k így rakják fel a kérdést.
2012. jan. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves vagy? 12-13 éves?
2012. jan. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:

Hülye válaszoktól kíméllek.

1. a "léci" az két c :D

2. arcodból semmit se látni most nagykabátban mondjuk rólad véleményt?

2012. jan. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!