Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan jellemeznéd a stílusod?

Hogyan jellemeznéd a stílusod?

Figyelt kérdés
Elegáns, nőies, laza, stb. ilyenekre gondolok.:) Szeretsz-e színes ruhákban járni? Kiegészítőket hordasz-e? Milyen színeket hordasz szívesen/általában/legtöbbször? Köszönöm előre is!:)
2012. jan. 6. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

hát igazából változó.. néha nőies, néha elegáns, néha rockos, néha hip hop-os, néha átlagos.. kedvemtől függ (:

szeretem a színes ruhákat, de magamon nem nagyon viselek, mert kevés olyan jó színes ruhát találok, ami jól is áll és jól érzem magam benne

nem mindig hordok kiegészítőket, de azért mondhatom, hogy igen

sötétkéket hordok legszívesebben (:

2012. jan. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sportos elegáns. Kedvenc szinem a kék a barna a fehér. Kiegészítőkből a sálak és a fülbevalók a kedvenceim.
2012. jan. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
változó, de általában nőies (: legszívesebben a lila és a rózsaszín ruhákat hordom,de mostanában egyre több szürke ruhám van és egyszerűen imádom a kiegészítőket! :D
2012. jan. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

laza,sportos:D

és nem szeretek színes ruhákban járni mert nagyon izzadós típus vagyok és zavar hogy meglátszik a ruhán..meg amúgy is a fehér szín a kedvencem a ruhákban:)

és fülbevalót mindennap hordok,nyakláncot csak egyfajtát.:d

16L

2012. jan. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Fekete-fehér-rózsaszín-fodros-masnis. Kicsit kislányos, lolitás, olyan "alice" stílus. Imádom a kiegészítőket, de csak a pici nőiesebb dolgokat, meg mindent ami "zörög" vagyis az ilyen kis kabalás karkötőket. Nyakláncot mindig hordok, vagy baglyokat, vagy csak egy fekete masnit.

17/L

2012. jan. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%

Hát nekem elég kevert egyedi stílusom van. Teljesen hangulatfüggő, hogy mit veszek fel. Imádom a nőies darabokat. Amik rásimulnak a testre, esetleg hosszabbak és felvehetők leggingel. Ezek mellett azokat a ruháékat is szeretem amik annyira rosszak, hogy már jók. Szeretem a legocsmányabbnak tűnő darabokat is felpróbálni, hogy rajtam hogy állna. ÉS sokszor kellemesen csalódok. :D Imádom a színes ruhákat, egy kicsit hippi vagyok xD Na meg kiegészítő megszállott vagyok. Rengeteg sálam van (15-20), gyűjtöm a fülbevalókat (nem számolom xD), szeretem a gyűrűket és nyakláncokat. Na meg kaptam karácsonyra egy nagyon szép ékszerórát.

Cipőben csak magassarkú. (2 db lapostalpúm van nem sűrűn hordom őket). Próbálom kifejezni magam, színekben a barna arany kombót a kék ezüstöt a cikláment szeretem, de a fekete is jó mert slankít :D Ja és imádom a turikat, ott kiélhetem magam. :D

2012. jan. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

Abszolúte DILIS. :) [legalábbis a környezetem szerint :P]

Őrült, rikító cuccokban járok, színes hajam van, mindenen tudok röhögni, és nincs olyan pillanat, hogy ne vigyorognék. :D

Ebben a mai szürke világban sokakat irritál, hogy vannak még vidám, színes emberek, de hát ez van, változik a világ, változik az ember, de mi van azzal, ki változni nem mer? :D

2012. jan. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Télen inkább elegáns és sötétebb szinek, nyáron már vegyes, sportosabb laza cuccok, és színek, minden mennyiségben.

Imádom az egyszerű visszafogott darabokat, amiket lehet kiegészítőkkel izgalmassá tenni. És a kedvenceim a furcsa, érdekes kiegészítők, nyakláncok, fülbevalók, sálak, kitűzők.

színek. Minden ami a szivárványban benne van, tulajdonképpen a földszíneken kívül minden, pasztelszineket csak lebarnulva hordok, de nyáron a citrom is nagy kedvenc, főleg más élénk színekkel, lilával például. Cipők, azokból a furákat, és csúnyákat kedvelem:-)

2012. febr. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyedi, (általában túl) elegáns, extravagáns, nőies, sötét.


Szeretem a finom anyagokat: főleg a selymet, szatént, kasmírt, brokátot, organzát, csipkéket (nem gépi...), és sok mást, de bármit, aminek kellemes tapintása van, és természetes.

Amit utálok: a műszál, a flitter, a strassz, a csillogós dolgok, az idióta feliratok, a derékban elálló cuccok, meg a zsákruhák, valamint az igénytelen (olcsó, ronda fényű) bársonyanyagok.


Vannak bolti ruháim is (főleg évekkel ezelőtti maradékok, ma már csak olyasmit veszek boltban, amit nem éri meg varrni: alsóneműt, melltartót, alapdarabokat pl. 1-1 egyszerű top, vagy felső), de a többségét én varrom, ez a szenvedélyem :)

Kedvelem a valódi, acélmerevítős fűzőket, és főleg szoknyákat hordok, vagy ruhákat, nadrág kb. hetente 1x kerül csak rám.

Főleg magassarkúban járok - a legalacsonyabb ebből olyan 5 centis, a legtöbb 8-11 centi között van. A platformtól kezdve a tűsarkún át a telitalpúig minden jöhet. Mondjuk kutyát sétáltatni azért én is tornacipőben járok, meg természetesen van lapostalpú cipőm is, de azokat is kb. egy héten 1x veszem fel :)

Kiegészítők: fejdíszek, tollas kalapok, akár virág is, szalagok, sálak, kesztyűk (nem csak téli, hanem ruhához passzoló, csinosak is), ezüst fülbevalók, vagy ezüstszínű bizsu fülbevalók (szeretem a hosszú, lógós darabokat és a tollasokat), gyűrű, karkötő, nyaklánc ezüst. A gyöngyös darabokat is szeretem.

Színek: fekete, krém, púder, natúr, sötétkék, tengerészkék, sötétlila, bordó, vörös, piros, türkiz, szürke, fenyőzöld, mohazöld, kékeszöld (sötét árnyalatban).

2012. febr. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!