Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tudnék nőiesebben öltözkö...

Hogy tudnék nőiesebben öltözködni?

Figyelt kérdés
Homokóra alakom van és szeretnék csinosabban öltözködni. Hullámos, dús barna hajam van ami a mellem fölé ér, barna hajam van és barna szemem és. kreol bőröm és van bordó szemüvegem is. Valaki tudna segíteni milyen ruhadarabok előnyösek számomra? 15/L

2012. jan. 7. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
egyenes szárú farmerek, kivágott ( akár V, akár kerek nyakú) felsők. a mesefigurát meg ilyeneket kerüld, de lehet csíkos, pöttyös, masnis, akármilyen. az ujja lehet akár buggyos, ráncolt vagy fodros is. a fodor mellrésznél is jól mutat. a lógós, bő felsőket nem ajánlom, inkább tapadjon rád, mutassa a szép homokóra alakod. leggings, csinos tunikák, magassarkú csizma, nyakláncok, fülbevalók, karkötők, gyűrűk. szép övek, mellények, blézerek. jó időben csinos, combközépig érő derékszoknyák, elöl kivágott orrú cipők. ehhez mehet valami szintén konszolidáltabb trikó, póló. hajad göndörítheted, egyenesítheted. mostanában nagyon divatosak a hajba való, de kitűzőként is funkcionáló anyagból készült virágok. táskából jöhet minden, nagy pakolós, kicsi oldaltáska. én a műbőrt ajánlom. sminknél szerintem elég korrektor, tus, spirál, pirosító, valami nőcis illattal. szerintem 15 évesen ennél több nem kell. remélem, azért tudtam valamennyit segíteni.
2012. jan. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
magassarkú
2012. jan. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöknek köszönöm ment a zöldkéz :)
2012. jan. 7. 12:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ezt így elmondani nehéz, ezt inkább megmutatni kell. Nézegess honlapokat, járd a plázákat, ha pesti vagy akkor a dizájner boltokat és találd meg a stílusod! Szerintem nagyon rossz ha valaki csak a divat szerint öltözködik. Követni kell a divatot, de egyben felé is kell emelkedni és hozzátenni a saját személyiségedet.

Pesten az astoria környékén vannak a kedvenc boltjaim, nem vészesen drágák, nem dráábbak pl a plázánál, és mégis valami olyat vásárolsz, amit senki máson nem látsz majd.

Ahogy az első válaszoló írta a kiegészítők is fontosak. Anyagmasnik, bizsuk /kedvencem a six :))/, táskák. Táskából pl irtó aranyosak vannak a Springfieldben, nekem nagyon tetszenek.

Nőiesebb öltözködshez kell egy magassarkú /nem k*rvás, hanem valami szép :)/, azon belül is így télen valami csizma. Akkor hordj szoknyákat, vagy sortot harisnyával. A legging elég kislányos, én nem ajánlom, de valakinek az tetszik.

Remélem segítettem valamit :P :D

2012. jan. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi kedves utolsó de nem Pesti vagyok sajnos :(
2012. jan. 7. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!