Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elegánsan szeretnék öltözködni...

Elegánsan szeretnék öltözködni, főleg iskolában mennyire megvalósítható ez, milyen ruhákat tud-nátok ajánlani?

Figyelt kérdés
2009. máj. 24. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Térdig érő szoknya-ing/blúz, kosztümök...

és persze magassarkú

2009. máj. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha srác vagy, akkor: slim-fit (ilyen vékonyított) fazonú ing, v-nyakú mellény vagy annak a mellénynek a sportosabb fajtája amit zakó alá szoktak venni, elegánsabb-minőségibb kötött pulcsi, és persze szintén vékonyított szabású zakó...
2009. máj. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jah, igen és én néha suliba is hordok nyakkendőt :) (vékonyabb fajtát
2009. máj. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nő vagyok:)
2009. máj. 24. 20:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Elegáns, ahogy fentebb is írták, középhosszú szoknya, elegáncsos cipő (láttam már sarok nélkül is elegánsat, de nem ez a jellemző, szóval magassarkú), blúz. Mindez még elég széles elegáncsossági indexen mozoghat, ezt meg neked kell belőni, mennyire érdemli meg az iskola :)
2009. máj. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gondolom azért fiatalos eleganciára gondoltál :)

Kell egy (vagy ahány belefér) szép fekete nadrág. Ma már mindenfél anyagból válogathatsz. Ha az alakod megengedi, akár selymes hatásút is válaszhatsz, de lehet akár egy fekete farmer is. Vegyél hozzá egy szép cipőt (vagy szandit, nyitott orrú cipellőt), amiben persze tökéletesen tudsz járni, meg nem árt, ha kényelmes is valamennyire :)


Ez már egy jó alap, ezután bármilyen elegánsnak ható felsőt fel tudsz venni, a nadrág anyagától függően (selymes nadrághoz pl. ne vegyél pamut felsőt :)).

Ha jól áll a barna, akkor egy lenge állatmintásba én befektetnék. Az nagyon tuti idén. De maradhatsz a pasztell színeknél, vagy ha bátrabb vagy, akkor élénkebb színek között is válogathatsz. A csini blúzokat is keresd, lehet fodros, vagy masnis is.


Nyáron (de akár télen is csizmával) vegyél fel szoknyát nyugodtan. Ídén keresd a libbenős, térdig vagy picivel térd fölött érő fazonokat. Hidd el, jól fog állni :)Színek kavalkádjából válogathatsz idén, a lényeg az, hogy a szoknyád és a felsőd színe harmonizáljon. Akár egy szín különböző árnyalatai is lehetnek.

Ha nagyon nagyon elegáns akarsz lenni, természetesen sötét alsóhoz világos felsőt vegyél. Fordított esetben nekem már nem hat elegánsnak.


Kiegészítőként hordj kifinomult ékszereket. Lehet bizsu is, de akkor ne pl. egy ezüst színű akármi legyen, hanem egy szép gyöngysor (selymes cuccokhoz), vagy egy fa karkötő (farmer szereléshez).


Ilyen összeállításokhoz a legnagyobb bűn hátizsákos iskolatáskát, vagy térdig érő válltáskát felvenni. Vagyél egy lakkozott nagy táskát, és abba pakolj. Vagy vegyél egy kisebbet, és használj mappát a sulis cuccoknak.

Én amit csak tudtam, annak idején bent hagytam a suliban. Szerencsére nagyon jó helyre jártam, és semmim nem tűnt el :)

2009. máj. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
csipke,szatén,bársony anyagok.Bő ujjú felső(tölcsérujj)Szoknya jó,lehet hosszú,bő aljú is(bokáig érő,ha tudod viselni)
2009. okt. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!