Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon vékony lányok, ti hol...

Nagyon vékony lányok, ti hol vesztek farmert?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy elég vékonyak a lábaim és ha bemegyek egy Tally Weijl-be, vagy egy New York-erbe, a legkissebb méret is bő rám. Tehát olyan boltokat keresek, amikben nem kínai, jó minőségű és lehetőleg trendi, vékony farmerek kaphatóak. Köszi :)

16/L


2012. jan. 14. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
h&m gyerekosztály
2012. jan. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tally-ba vannak a sima farmerek és vannak az ún. skinny jeans-ek, ha még az is nagy rád, akkor orvosi eset vagy :D
2012. jan. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bocsi, de megkérdezhetem hány cm és kg vagy?:)
2012. jan. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen én is kíváncsi lennék hány cm/kg vagy :O
2012. jan. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%

h&m-et nem ajánlom mert ott én sohasem találok(szerintem nagy seggűekre varrták szinte az összeset,de biztosan azért mondom mert én vékony vagyok:))

Én a Tally-ban és a Terranová-ban szoktam venni(xs de van még xxs-es is mindkét boltban) szerintem ott vannak elég szűk szabásúak.

2012. jan. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
a h&m-ben tényleg nagyok az xxs-esek is,annyira lötyög a hátsó részen. viszont a bershkában szerintem találni fogsz,énis mindig ott veszek nadrágot,a 32-es tökéletes,mindenhol jól áll :)
2012. jan. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt osztálytársamnak elég durván vékony lába volt, még csak nem is láttam ilyet. De tallyban mindig talált magára való nacit.
2012. febr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaja, a Tallyban nagyon kicsi nadrágok vannak.
2012. febr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!