Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ribancos a cicanad...

Szerintetek ribancos a cicanadrág, ha nem veszek fölé semmit csak úgy magába "nadrágként"?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
igen, viszont nagyon szexi tud lenni. DE csak akkor ha inkább kicsi, és tökéletes formájú,feszes a feneked!
2012. jan. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
'80 évek közepén hatalmas divatja volt a cicanadrágnak(imádtam) és akkor sem húztak rá semmit,mégsem volt ribancos..egy ízlésesen megválasztott felsővel és lábbelivel,szerintem tökéletes ruhadarab.
2012. jan. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
hát szerintem igen,én biztos nem tudnám hordani,kellemetlenül érezném magam és azt gondolnám hogy mindenki az én seggem nézi..de ha neked úgy tetszik és jól érezed benne magad akkor hordd.
2012. jan. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 ívy1 ***** válasza:
53%
NEM! Persze attól is függ milyen felsőt veszel fel hozzá,mert ha rövidet ami nem takarja a fenekedet akkor lehet olyan hatása,persze a fiúk szempontjából lehet hogy az első válaszolónak van igaza. Én is úgy hordom hogy nem veszek fel rá semmit.
2012. jan. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Gloria92 válasza:
39%
Ha vékony vagy, akkor hordhatod nadrágként.
2012. jan. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%
Hordhatod nadrágként, csak aztán ne csodálkozz, ha a napisz.ron kötsz ki vele. undorító és ribancos
2012. jan. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Sztem nem ezen múlik. Én is szoktam úgy hordani, mégsem tart a környezetem annak...
2012. jan. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Szia!Én imádom a cicanacit,van vagy 6 db-om!Inkább hosszított felsővel,hosszított pulcsival szokták hordani!De simán fel szoktam venni rövidebbel is!Persze térdig érő csizmával,szerintem!Nyugodtan vedd fel,akinek nem tetszik,az meg le van szarva!! :-)
2012. jan. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 harisnyababee ***** válasza:
29%
Ennyi erővel már egy vastag 80-100Denes harisnyát is lehetne nadrágként hordani. Mondjuk csizmával nem hinném, h bárki megmondja csizmán keresztül, h az harisnya, vagy cicandrág, mert ugye a csizma eltakarja ami a lényeg, h lábfej nélküli(leegings cicanaci), vagy lábfejes(harisnya).:) Hosszított felsővel ok, de röviddel csak cicanaci az nagyon tré sztem.
2012. jan. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

sztem nem!:)

en nem hoszitott felsowel szoktam hordani

es a pasiknak nagyon bejon !

2012. febr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!