Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért baj, ha máshogy öltözköd...

Miért baj, ha máshogy öltözködök mint a többiek?

Figyelt kérdés
Kis városban élek, nem tudom mi a helyzet pl. Budapesten, de itt mindenki megnéz, ha már egy kicsit is másképp öltözök, mint a többiek. A kortársaimnál ugyebár a farmer-póló kombó az elfogadott, ha sportosabb vagy, akkor valami vicces mintás póló és sportcipő, ha elegánsabb, akkor valami villantós felső és magassarkú. Nekem is vannak ilyen ruhadarabjaim, nem akarom leszólni ezeket. DE könyörgöm miért kell az embereknek úgy nézni rám, mintha legalább az antikrisztus lennék, ha kicsit egyedibben szeretnék öltözni? Nem akarok bilit hordani a fejemen, nem kell extrém dolgokra gondolni. De itt még azokat is megnézik, akik rakott szoknyát, vagy valami színes harisnyát mernek felvenni.
2012. jan. 18. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyáltalán nem baj. Az emberek egyszerűen olyanok, mint a birkák: mennek a csorda után. Ha valaki kilóg a sorból, azt furcsának találják. Sajnos ez van.

De nem kell velük törődni. :) Öltözködj úgy, ahogy szeretnél. Az ember akkor szép, ha jól érzi magát a bőrében. Ha feszengsz a ruháidban, az meg fog látszani rajtad. Úgyhogy csak bátran! :)

2012. jan. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én mikor nyáron Budapesten jártam akkor azt vettem észre hogy ott sok stílus keveredik.Engem sose néztek meg vagy nem figyeltem rá. Szerintem azért néznek meg mert látszik rajtad hogy nem pesti lehetsz(rajtam is látszódott pedig szegedi vagyok). Pesten is sok olyan ember van aki nem úgy öltözik ahogy a többi. Lehet hogy tetszik nekik vagy rondának tanálják.
2012. jan. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mint budapesti mondom, hogy itt is megbámulnak ha nem úgy öltözöl, mint mindenki.
2012. jan. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha összefutnék veled, én is "megbámulnálak", de nem azért, mert bármiféle kifogásom lenne az öltözködéseddel kapcsolatban, hanem éppen ellenkezőleg! Nagyon pozitív véleményem lenne rólad, hogy mersz egyedi lenni! Az ilyen értékes lányok(emberi értékekre gondolok) üdítő látványt nyújtanak! Egyébként konzervatív vagyok, úgyhogy azt mondom: egy lány igenis hordjon szoknyát! És nagyon örülök, hogy vannak ilyen lányok is, mint te, akik mernek önmaguk lenni! Cak így tovább! :-)
2012. jan. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként egyet értek a 2. hozzászólóval: Pesten valóban sok stílus megtalálható. Már eleve sok az angol turista, akik megfigyeléseim szerint eléggé elegánsan(a nők nőiesen, szoknya, .stb)öltözködnek. De szerencsére ezek szerint, nemcsak a külföldiekkel van ez így! :-) Ne foglalkozz mások véleményével, s hidd el, ha valaki "megbámul" az biztosan azért teszi, mert pozitív a kisugárzásod! Előző voltam. 20/f
2012. jan. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább élvezd a különcségedet és tegyél nagy ívben azokra, akik olyan energiát sugároznak, hogy "miért nem simulsz közénk?". Hát azért nem, mert nem akarsz. Kész. Pont.
2012. jan. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kiscica005 válasza:
Öltözz úgy ahogy neked tetszik,ne zavarjon,hogy valaki megnéz ha épp máshogy nézel ki mint ők...Sajnos ilyen a mai világ...Divatosabban öltözöl mint ők aztán ki tudja jövőre meg az lesz a divat ami épp rajtad volt akkor... Ez így működik mostanság.Én azt mondom,hogy merj önmagad lenni! Ennyi...
2012. jan. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!