Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki ha egy lány nem tangát...

Ciki ha egy lány nem tangát hord hanem sima bugyit?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a tangát mert bevág a fenekembe és idegesít..összes barátnőm azt hord,és azzal cikiznek hogy én milyen béna vagyok.. L/17
2012. jan. 23. 19:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%
először is nekik semmi közük hozzá, másodszor meg ha neked kényelmes, hordd, de a francia is az, és az még szexi is. a tangát én sem szeretem, de normálisat csak itthon hordok, máskor mindig francia.
2012. jan. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
nemtom h. vagy vele,de nekem jobban bejön a boxer mint a tanga,(sztem már kiment a divatból haha :D)16F
2012. jan. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
Én is simát hordok, nem érdekel, ki mit gondol. Ha van barátod, szerintem ő így is szeret, ha nincs, akkor meg még mutogatnod sincs kinek, így pont senkinek semmi köze ahhoz, hogy mi van rajtad. A tanga egyébként nem is túl egészséges, nem véletlenül hívják "fertőzések hídjának". Nekem is kényelmesebb a sima, hordj nyugodtan te is ilyen szerintem, ha neked ez esik jól, és ne foglalkozz más véleményével, a barátnőidnek semmi közük hozzá, hogy neked mi a jó...
2012. jan. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%
Ne foglalkozz velük, buták. Nem ciki.
2012. jan. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%

Engem meg pont az zavarna ha sima bugyi lenne rajtam, már kislány koromban is mikor még nem volt tangám, akkor a sima bugyit is a fenekembe nyomtam, mert úgy jobban éreztem magamat. :)

Meg amúgy hogy néz már az ki, ha kirajzolódik a bugyi vonala a popsimon amikor egy szűk nadrág van rajtam???

De mindenki azt vesz fel, amiben jól érzi magát. Csak én nem bírnék sima bugyiban mászkálni, nekem meg az a kényelmetlen.


28/N

2012. jan. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%

úgyse látja senki, szóval mindegy

ha meg van barátod, akkor meg nem ezen múlik

2012. jan. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
Pf ez nagyon gáz, már minthogy ezzel cikiznek. Úgy bírom hogy nekünk nem tangásoknak semmi bajunk nincs a tangásokkal, akik meg tangát hordanak sokszor leszólják azt aki nem azt hord. Ez így van a műkörömmel is. Nekem van és nem szólom le azt akinek nincs, mégis csomó előítélete van olyanoknak akiknek nincs rólam, mert nekem van... :D Tiszta hülyeség.
2012. jan. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
nem ciki, én franciát hordok, de van normál bugyim is, bár azok inkább franciabugyi-félék. :)
2012. jan. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm a válaszokat! :) igen van pasim,és őt nem zavarja.Legalábbis nem tudok róla!
2012. jan. 24. 06:32
 10/17 anonim ***** válasza:
66%
nekem a barátom azt mondta hogy mindegy milyen ruhát/alsóneműt hordok mindenhogy szexinek tart
2012. jan. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!