Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki ha egy lány nem tangát...

Ciki ha egy lány nem tangát hord hanem sima bugyit?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a tangát mert bevág a fenekembe és idegesít..összes barátnőm azt hord,és azzal cikiznek hogy én milyen béna vagyok.. L/17
2012. jan. 23. 19:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
35%

szerintem se ciki, bár van aki nem találja vonzónak, de az akkor sem a "ciki" kategória. Viszont többen írták a francia bugyit, amivel egyet értek, én is azt hordok, mert nem szeretem a tangát, de egyébként egy " nagyi bugyi" is tud szerintem szexi lenni:

[link]

2012. jan. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
89%

Férfi vagyok,de egyáltalán nem gondolom,hogy ciki lenne,aki ezt mondja gyerekes.

Szép tud lenni egy tanga a megfelelő helyen és időpontban,de utálom azt a gondolkodásmódot,ahol már a 13 kislánynak is tangát "kell" hordania,az meg a másik,hogy nem is tudom elképzelni,hogy lehet az kényelmes,de ez már nem az én problémám.


A lényeg az,hogy egyáltalán nem ciki,akik megszólnak ezért azoknak odáig terjed a szintjük.

2012. jan. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
92%
Tanga nem is egészséges, mert könnyen átviszi a fenekedből a puncidba a baktériumokat!
2012. jan. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Attol fugg hany evesek a baratnoid de ha nem hordasz az nem bun egyszeruen nem csak a szepseg hanem a kenyelem is szamit nincs ezzel semmi gond
2012. jan. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
ha szereted a boxert az is kényelmes, tesóm is azt hord, ő sem szereti a tangát.
2012. jan. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
25%

Megértelek, én is legtöbbször franciát hordok, mert kényelmesebb. Nem ciki, farmer alatt úgysem látszik mi van, és télen legalább nem fázol fel :)

viszont ha vékony nadrágot, szűk koktélruhát vagy miniszoknyát veszel, akkor mindenképp tangával hord, mert oltári ciki, ha átüt a bugyi vonala, pláne a színe...

2012. jan. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Semmi közük hozza hogy mit hordasz.Azt hordj ami neked kényelmes,és ha ez végett cikiznek nem is igazi barátok.
2012. jún. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!