Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a H&M termékek jó...

Szerintetek a H&M termékek jó minőségűek?

Figyelt kérdés
Mert szeretnék majd vásárolni, csak nem szeretnék olyat, hogy pl. 3-szor felveszem és szétmegy a póló...

2012. febr. 1. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem eddig csak pozitív tapasztalataim vannak. :)
2012. febr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

hát, szerintem nagyon :D különben nem vásárolna ott minden 5. ember...

amúgy nekem is vannak nagyon vékony anyagú pólóim, amik 5 mosás után szétmennek. Hát, nem olyan kell venni :d

2012. febr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sajnos szerintem nem feltétlenül a minőség miatt vásárol ott minden 5. ember, hanem azért mert a kollekciókkal sokféle szegmenst meg tudnak célozni, mindenki talál magának valamit.A minőségben attól függ, milyen terméket veszel. nekem a cicanacim kilyukadt egyszercsak,a cérna is elengedte magát,de ettől függetlenül azért átlagban minőségi..:)
2012. febr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

a H&M ben azért vásárol minden 5. ember; mert aránylag olcsó és ehhez képest divatos is.

A minősége viszont nálam 10ből 6pontot kap kb. Szeerintem: NEM.

Praktikus; mivel a fiatalabb korosztály szeret sűrűbben vásárolni, ezt engedheti meg magának, mégis divatos, s ahogy az változik; árban is követhető.

Ha tartós ruhákat szeretnél, szerintem másik üzletet kéne választanod!

2012. febr. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, hasznosak voltak! :)
2012. febr. 24. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!