Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vidámballagára mik legyünk?...

Vidámballagára mik legyünk? Valami szexi, ötletes kéne!

Figyelt kérdés
Négyen mi vagyunk az egész városbana NAGY "klikk" akit mindenki ismer. Valami extra ütős és szexi dolog kéne, mert nem romolhat az imidzsünk. ;) tippeket várok, köszi
2009. jún. 1. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%

playboy nyuszi...

legyen farkatatok is;)

2009. jún. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Öltözz dögös, feslett utcalánynak! Hamar össze is lehet szedni hozzá a cuccokat és menő is. A másik lány meg akár stricinek! A követkeő apácának, a negyedk papnak. Na? Hogy tetszik az ötletem?
2009. jún. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

neeem, neeem. a playboy nyuszi már teljesen elharapódzott.Már túl átlagos, bárki megteheti, hogy az legyen.


A pap-apáca ribanc meg nem tetszik. de azért köszönöm, jó ötletek :):)



többiek? :)

2009. jún. 1. 19:10
 4/12 anonim válasza:
67%
"Négyen mi vagyunk az egész városbana NAGY "klikk" akit mindenki ismer. Valami extra ütős és szexi dolog kéne, mert nem romolhat az imidzsünk. ;)" de jól megy egyeseknek...:)
2009. jún. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

nem város az csak nagyítani akar:D

bizt valami egy utcás falu:D

még jó h ismer ott mindenki mindenkit:D

2009. jún. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

falun nincs is iskola ti okosak -.-


kopjatok már, irigy kutyák

2009. jún. 1. 20:31
 7/12 anonim ***** válasza:
Mivel a középiskolai ballagásokon már rég túl vagyunk, ergo ti általános iskolából fogtok hamarosan ballagni, szóval 13-14 évesek vagytok...ehhez mérten kellene gondolkodni. Amúgy elárulom, falun is vannak iskolák, általános iskola pl biztosan;) És nektek az osztályból mindenki annak öltözik aminek akar? Mert nekem személy szerint hiába voltak nekem tetsző ötleteim mi a KÖZÉPISKOLÁBÓL
2009. jún. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Huh véletlenül entert nyomtam. szóval mi a középsuliban bolondballagáson egységes koncepció alapján voltunk felöltözve. De én ha újra ilyenen résztvehetnék ráadásul, ugyh nem kell másokhoz alkalmazkodnom és mindenáron szuperszexi akarnék lenni mint ti akkor nővérke vagy amerikai gettóból származó feka csaj lennék (kis p*csagatya, top, nagggyon magas sarkú cipő, vállon ezer éves magnó huhh most hirtelen ennyi jut eszembe. Majd írok ha még van vmi ötletem.
2009. jún. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszönömköszönömköszönöööm :)


a te írományod olvasása alatt megszállt az ihleh =)=)


IMÁDLAAAK :D :) (Ł)

2009. jún. 1. 22:00
 10/12 anonim ***** válasza:

nincs iskola faluban?:D:D:D:D

jajjhh te hát honnan származol?

2009. jún. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!