Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki ha kb.175 cm vagyok és...

Ciki ha kb.175 cm vagyok és platformos cipőt veszek fel?

Figyelt kérdés
Azért eléggé magas vagyok benne, nagyon ciki ?meg hogy megnéznek hogy milyen magas vagyok ?:)kösziii
2012. febr. 11. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem az
2012. febr. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor sem ha másoknál magasabb vagyok ?? engem zavar :S
2012. febr. 11. 13:18
 3/9 anonim ***** válasza:
ha zavar akkor ne vedd fel. ez nem cikiség kérdése. ha nem érzed jol magad benne lehet a legmenöbb is.
2012. febr. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem úgy zavar hogy kényelmetlen vagy ilyesmi, az zavar hogy magas vagyok és magassarkúval még magasabb :(
2012. febr. 11. 13:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg rájött, hogy nem úgy zavar, hanem úgy, hogy másoknál magasabb vagy.. De én is csak azt tudom tanácsolni, hogy akkor ne vedd fel és nem kell rosszul érezned magad...
2012. febr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ciki, ha annak érzed. Én csak ezért nem mondanék le egy dögös magassarkúról, és hidd el, így is lesz, aki magasabb nálad. Ha mégsem, akkor sem áll meg a világ.

Bár én tökmag vagyok, akkor sem mondanék le a tűsarkakról, ha 2 méteres giganő lennék:)

2012. febr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én 172 cm vagyok és sokszor hordok platformos cipőket. igen, valóban magas vagyok benne én is, de nekem az a szerencsém, hogy azokkal akikkel lógni szoktam (főleg srácok) magasabbak nálam még így is, szóval nem feltűnő. de azért ha a barátnőimmel vagyok, akkor azért szembetűnő a magasság, nevetünk egy jót és ennyi :D nem ciki, ha tetszenek a cipők nyugodtan vedd fel, ne foglalkozz másokkal!
2012. febr. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én simán felveszek a 178 centimhez.. még 12-15 centiset is. Szóval szerintem te is simán felvehetnéd. Bár én szomjazom a feltünésre. Viszont ha zavar a magasságod akkor inkább ne..
2012. febr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) szerintem most már gyakrabban hordok :)
2012. febr. 12. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!