Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megér ez a hajcsat ennyi pénzt?

Megér ez a hajcsat ennyi pénzt?

Figyelt kérdés

[link]


Az eladónak több ilyen cucca is van, de ez tetszik a legjobban! Kicsit drágának tartom, 1500-ért, na meg persze a postaköltség is... Megvennétek a helyemben?


2009. jún. 3. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Helyes a csat, de 1.500 Ft-ot biztosan nem adnék ki érte. az nagyon sok!!!

Könyörgöm, ez csak egy ici-pici hajcsat!

2009. jún. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jajj,imádom! Ez tipikus rockabilys csajokra való cucc...a cseresznye meg a leopárd minta....csapj le rá mielőtt én teszem!:)) Különben nálunk ilyen áron vagy drágábban lehet csak beszerezni...
2009. jún. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

jesszusom, ezért ennyi pénzt kiadni??? ne már!

Boltban veszel sokkal szebbet, olcsóbbért, és legalább újat!!!

2009. jún. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Magadban kell eldönteni, hogy megér-e neked ennyit. Sokaknak megér, ha kedveled ezt a stílust, illik hozzád, van rá pénzed, akkor csapj le rá, mert bánni fogod. :)
2009. jún. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nem tetszik, tehát én nem. Viszont ha tetszene, és nagyon, akkor nem sok érte.
2009. jún. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok! Ha neked nagyon etszik vedd meg! Ezen az oldalon ilyesmi csatok vannak,220 cseh koronáért,ami átszámíva 2500ft.És vannak drággábbak is 220csehkorona!csak viszonyítás képpen mutatom,nem rábeszélni akarlak!

[link]

2009. jún. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Amúgy az eladó csak új dolgokat árul!

2-nak:

Nagyon jó ez az oldal!!! Szép csatok, de tényleg nagyon drágák. Sajnálom, hogy még ott sem lehet olcsóbban megvenni, jobban megérni innen rendelni Neked is!

2009. jún. 3. 18:20
 8/10 anonim ***** válasza:
vegyél egy sima fekete hajcsatot. vegyél leopárdmintás, szalagok, vagíy készíts magad. égszerboltban vegyél egy pár cseresznyés fülbevalót, törd le azt a 'szöget', és ragaszd a csatra mindent. megvan kb 800 forintból, és elmondhatod, hogy Te csináltad. :)
2009. jún. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, meg tudnám csinálni, csak az a bibi, hogy nem lehet leopárd mintás szalagot kapni! Vagy igen? Én több helyen kérdeztem, azt mondták, ilyen nem létezik!
2009. jún. 4. 08:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát mostanában már tényleg nem lehet kapni leopárd mintát,én 6 éve tudtam utoljára venni! Használtruha üzletekben szoktam venni felsőket,és ha olyan hogy már nem igazán lehet hordani akkor azt vágom szét! próbáld ki...
2009. jún. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!