Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehetséges, hogy túlságosan...

Lehetséges, hogy túlságosan egyhangú vagyok?

Figyelt kérdés
Szerintetek ciki, ha én csak fekete, barna. fehér és szürke szineket vagyok hajlandó felvenni?
2012. febr. 12. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:

dehogy:D ezzel én is így vagyok.

ezekből is nagyon szép letisztult összeállításokat lehet alkotni:)

egy szép ékszer minden összeállítást feldob,ezért mindig erre teszem a hangsúlyt:) na meg frizurára.

2012. febr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem ciki, én irigyellek, hogy van egyfajta kötöttség az öltözködésedben. Én a hangulatom szerint öltözködök, és bármit föl tudnék venni, szó szerint..
2012. febr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki egyáltalán, ha nőies vagy, ha van kisugárzásod. :)
2012. febr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nőies annyira nem vagyok :( a kényelmes, fiúsabb ruhákat kedvelem inkább
2012. febr. 12. 16:47
 5/8 anonim ***** válasza:
azért szerintem pasztellszineket simán vihetnél bele a ruhatáradba. szerintem ahogy leírtad az öltözködésedet eléggé egyhangú. persze fellehet dobni kiegészítőkkel
2012. febr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem lehet szép ha variálod.

farmer fekete pólóval fehér poncsóval, esetleg néha egy színes sál,visszafogott körömlakk, világosbarna igazán nőies. Variáld a barnát és a fehéret :)

2012. febr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezeket a színeket csak alapszínként hordom (barnát nem hordok) tehát én nem bírnék sokáig ilyenekben lenni,mert lehangol,és unalmas számomra. Szerintem a színek és ruhadarabok jellemzik viselőjét, tehát ha különleges, egyedi darabokat vagy kiegészítőket sem viselsz akkor nem tartanálak érdekes embernek. Tudom attól még egyáltalán nem biztos hogy unalmas ember vagy.
2012. febr. 13. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem, hogy a te szavaddal éljek CIKI.


Azon gondolkodtál, hogy miért nem vagy hajlandó felvenni színeket?


Miért akarsz eltűnni, nem látszani, belesimulni a környezetedbe? Mitől félsz?


Általában önbizalom-hiányról árulkodik az egysíkú, színtelen öltözködés.


Javaslom, hogy erősítsd meg magad belsőleg klf. önismereti tréninggel, de jó lehet az agykontroll, a jóga, a meditáció, klf. vallás, hit, sport is. És ha belsőleg ragyogsz, tudod magadról, hogy ki vagy és hova tartasz, akkor már nem akarsz eltűnni, hanem felvállalod magad és akkor a külsőd is ragyogni fog.



40/N

2012. febr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!