Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fekete kosztüm nadrághoz...

A fekete kosztüm nadrághoz sokan fel vesznek fehér cipőt. Illik e a cipő egyáltalán a nadrághoz? Vélemények?

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Ugyan fekete nadrághoz még sosem viseltem fehér cipőt, de úgy, hogy a blúzod/ felsőd és a kiegészítőid is fehérek (esetleg egy fehér öv+ ékszerek), szerintem jó.
2009. jún. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek, ha van még valami egyéb fehér dolog is akkor jó lehet.

Egyébként sosem vennék fel tiszta fekete ruhához fehér cipőt, az nagyon kevés esetben áll jól.

2009. jún. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én fekete nadrághoz csak fekete cipőt vennék fel. Hiába vannak rajtam fehér kiegészítők, szerintem akkor se néz ki jól.
2009. jún. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
túl nagy lenne így a kontraszt, sztem nem áll jól
2009. jún. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
esetleg ugy jó, ha mondjuk fehér táskával veszed fel, de én is inkább a fekete cipőt ajánlom egy fekete táskával, esetleg a felsőd legyen más szinű, akkor nem leszel annyira "fekete"
2009. jún. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem jól néz kis fekete nadrág, fehér ing, fekete mellény most nagyon divat, ez a szűk karcsúsított mellényke, aztán fehér táska, fehér cipő, valami kis csini hegyes orrú, meg fehér gyöngy nyaklánc nem hosszú, fehér gyöngy fülbevaló, és karkötő, szerintem így nagyon is jól néz ki ,de ízlések és pofnok kinek mi jön be...

2009. jún. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a véleményeket!
2009. jún. 4. 17:04
 8/9 anonim válasza:
48%
szerintem parasztos:)
2009. jún. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jaj te jo eg. feher cipot??? felejtsd el!!!!!!! meg a feher zokni is gaz a fekete kosztumhoz, nemhogy a cipo :-s nagon remelem nem hordasz ilyet, szerintem iszonyatosan nez ki.
2009. szept. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!