Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem baj, hogy a pénzemen...

Nem baj, hogy a pénzemen ruhákat veszek?

Figyelt kérdés
12/L vagyok és nem kapok túl sok zsebpénzt, de ez nem is zavar. Viszont anyu azt mondja, hogy van elég ruhám és nem kell több! Ami igaz is van ruhám. Nem azt mondom, hogy 10db ruhám van dehát én is változok és más a divat is meg minden. Kinéztem a teszveszem egy ruhacsomit: [link] Szerintem nagyon jó még ha 1-1 db nem is olyan szuper. Elég olcsó is. Szerintem nincs azzal semmi baj, hogy ruhát veszek. Szerintetek? Ha már tuti , hogy megveszem megmondjam anyunak vagy ez az én dolgom?
2009. jún. 4. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem nem gond, és legalább nem édességre költöd, mint a korodbeliek :)

Ez a ruhacsomag szerintem olcsó és sok minden van benne valóban.

Ha neked tetszik vegyétek meg. De szerintem szólj előtte anyukádnak, vagy nem tudom egyedül intézed-e a netes vásárlásokat.

Szerintem azért egy mondatot szólj neki, hogy ezt megveszed.

2009. jún. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
OK szerintem is igazad van. Az a baj, hogy mivel nincs bankszámlám, ezért anyunak szólnom kell, hogy odaadok neki pl.4000Ft-ot és akkor azt utalja át. Köszi a választ!!!
2009. jún. 4. 17:36
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintetek nembaj ha csak apumnak szóltam róla? Persze már megvettem.
2009. jún. 4. 20:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyesmiről mindig szólj a szüleidnek, mert mégiscsak pénzről van szó és bankszámla stb. azért ez komoly dolog.

Ha legalább egyik szülőnek szóltál akkor rendben.

Amúgy ha tényleg sok ruhád van akkor amiket nem hordasz ti is feltehetnétek az internetre és eladhatnád. Ebből lenne pénzed és vehetnél olyat, amit felveszel. Szerintem ebbe anyukád is belemenne, de kérd meg valamelyik szülődet, hogy segítsen, ne te egyedül intézd az egészet.

2009. jún. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt azért nem csinálhatom, mert van egy hugom akinek nekem kell tartogatni a ruhákat, hogy később rá jók legyenek:(:(:(.
2009. jún. 6. 11:00
 6/6 anonim ***** válasza:

miért lenne gond

a te pénzed

azt vezsel rajta, amit akarsz

2009. jún. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!