Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködjek kreatívan,...

Hogyan öltözködjek kreatívan, változatosan de mégis nőiesen?

Figyelt kérdés
Van egy bakancsom egy csizmám egy bokacipőm /ami kicsit magassarkú de telt sarka van/ aztán egy converse dorkó /piros/ Ruhákban: A pólókból az egyszerű nem kivágott fajtákat szeretem, maximum egy kis minta, nadrágokból a csőnacik, van egy világos, egy fekete, és egy fehéres-szűrkés koptatott. pulcsikat nem nagyon hordok inkább kardigánokat, rövidnacit eddig nem találtam olyat amelyik tetszik és szoknyából sem. De nagyon szeretnék valahogyan változatosan öltözködni! Kérlek értelmes válaszokat adjatok! És a téli öltözködéssel kapcsolatban is írjatok. Amúgy az alakom telet a mellem nem túl nagy, a derekam széles a csípőm vékony.
2012. febr. 20. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Olvasgass honlapokat, így leírni elég macerás...


lookbook.nu

the-reckless.gportal.hu

sceat.gportal.hu

mojomade.blogspot.com


Nézd meg a nagyobb üzletek honlapján a lookbookokat

pl bershka, zara, stradivarius, promod stb.


Nézz szét turkálókban, ott is lehet egyedi, jó cuccokat találni, olcsóbban.


És ne félj keresni a saját stílusodat. Ha mindig megmaradsz a póló-farmernál, akkor nem jutunk sehova :) Lesznek dolgok, amiket megvettél aztán csak egyszer veszel fel, de megéri kísérletezni, mert egy változatosabb, egyedibb megjelenésű embert sokkal inkább megnéznek.


Hajrá :)

2012. febr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :)
2012. febr. 20. 19:44
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként tényleg nagyon jók ezek a ruhák de nem tudom hogy hol vehetnék ilyeneket?!
2012. febr. 20. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!